Jaki Ampli - Denon vs Onkyo vs propozycje

Tzymische

New member
Tak patrze i czytam, glowa mi peka, oczy bola...

Onkyo widze takie:
- TX-NR3007 o ktorym juz myslalem od samego poczatku. w dodatku wychodzi odrobine taniej niz Denon AVR-4310 (akurat tyle zeby wziac XQ20 zamiast XQ10)
- TX-NR5007 wydaje sie byc juz cenowo mniej atrakcyjny.

W dodatku ogladajac te 3007/5007 znalazlem takie cudo :Onkyo PR-SC5507 znajdujace sie idealnie po srodku pomiedzy 3007 i 5007 (w kwestii ceny).
Coz to takiego?
 

Tzymische

New member
ahaaa. No to wszystko jasne :)

Zatem interesuje mnie cos w stylu TX-NR3007 lub AVR-4310. W kwestii cenowej 1000-1500 zl w te czy w tamte nie zrobi roznicy. Jesli bedzie warto to wydac oczywiscie.


edit:
No dobra, klamalem. Malo co jest jasne ale rozumiem czemu SC5507 odpada.
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Tak czytając ten temat zastanawiam się dlaczego nikt nawet słowem nie wspomina o H/K AVR760?Czy ten klocek nie może konkurować z tymi podanymi wyżej?Ja rozumiem,że ma gorsze wyposażenie(dla założyciela tematu odpada ze względu na tylko jedno wyjście HDMI)) ale jakby spojrzeć na jakoś generowanego dźwięku to co wtedy?
 

Tzymische

New member
@Amra Lew ===> wlasnie to dobre pytanie jest. Tego H/K odrzucilem ze wzgledu na HDMI, cenowo stoi podobnie jak Denon i Onkyo. Ale z drugiej stronie, mozna* kupic switch HDMI i jesli jakosciowo jest to zakup uzasadniony to ja jestem otwarty.


* - mozna??? - wplywa/nie wplywa to na jakosc w sumie dobre pytanie - czy zakup switcha do HDMI to rzecz rozsadna
 
Do góry