Jaki Amp do Monitor Audio BX ?

yahooo8

New member
Witam niedlugo bede chcial kupowac zestaw.
Na 90% jestem zdecydowany na:
Harman Kardon AVR 460
Zestaw 5.0 Monitor Audio BX (BX6,BX2,BXC)

Martwi mnie jedna rzecz Monitory maja moc 150 Wat przy 8 omach, a AVR ma jedyne 60 Wat. Wydaje mi sie ze kurde to troszke za malo, duzo osob mowi ze ten zestaw zagra ok, ale nie jestem pewien.

Mam teraz pytanie wyszedl wlasnie nowy AVR365 i ma moc 110 wat i czy jest warty uwagi cena w sumie jak AVR460 z tym ze 460 w sumie model wyzej i nie wiem co by wybrac.

A moze w cenie do 4 tys polecicie inny amplituner. A moze jednak ta mala moc ampa wystarczy?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wg mnie to bardzo dobry wybór. 460 ma 60W wg specyfikacji przy 8 Ohm ale przy 7 kanałach, a ty masz 5. Co z tego, ze wg specyfikacji kolumny mają 150W (maksymalnej mocy RMS). Będziesz uzywać 100% ich mocy? NIe kieruj się tym parametrem przy wyborze amplitunera określenie "mała moc ampa" do tego wzmacniacza lepiej szybko zamień, bo za raz zostaniesz zjedzony. 460 to kawał porządnego klocka. Do tych kolumn świetny wybór.

POzdrawiam
 

yahooo8

New member
Ok dzięki za informacje.
A jak ma się AVR 365 do AVR460 ?
W sklepie koles mowil ze bedzie mnie mocno namawial na ten pierwszy, mowi ze ma obydwa da mi do odsluchu ale mowi ze 365 jest bardzo fajny, tez wystarczy z tymi glosnikami a jest nowszy i ma kilka opcji jak radio internetowe czy tez ma ma mozliwosc podlaczenia muzyki przez USB.

Ciekawi mnie jak jakosc elektroniki, czy cale bebechy sa takie same chodzi o jakos brzmienia jakie generuja oba amplitunery.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Musisz zapytać Blackninja - on je sprawdzał to będzie wiedział.
Mogę go zapytać bo jest na urlopie.
 
Do góry