Jaki 65'' dla rodziców do 7tyś ?

Berti76

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chcę kupić rodzicom w prezencje 65'', sam użytkuje 55'' LG OLED CX i jestem zadowolony, znam wady i zalety i jestem w stanie kontrolować (czyt. minimalizować potencjalne zagrożenia wypalania), nie wiem tylko czy rodzice będa. Głównie ojciec ogląda, Canal+ i Netflixa, Prime Video, AppleTV+, czasami odpali kanały informacyjne ale nie jakoś za długo (max 1h).

Już nawet zamówiłem wczoraj LG 65C12LA za 7299zł z prezentem słuchawki jakieś złote od LG, ale po godzinie kapnąłem się że to jakaś biała wersja, i cena też średnia, szczególnie że niedawno jeszcze były poniżej 7k... więc anulowałem, i czekam na zwrót na kartę, i nadal szukam.

Z informacji: pokój ok 35m2, telewizor będzie stał na ścianie przeciwległej do okien wystawionych na południe, niby jest jakaś zasłona ale średnio zatrzymuje promienie słońca. Rodzic ogląda tv od rana do wieczora, z przerwami.

Sorry jeśli jest lepszy temat to proszę ten wątek tam przesunąć, pisze w OLED ale niekoniecznie musi to być OLED.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Słuchawki złote ???
Ktoś ma moc wyobraźni.
Masz ten model w znacznie lepszej cenie.

W klasie cenowej masz też inne świetne modele Oledów:
- LG 65BX,
- LG 65C11
- LG 65 C12
- Philips 65Oled 705
- Philips 65Oled 805
- Philips 65 Oled 865 ( premium)
- Philips 65Oled 706
Jak będziesz niebieski masz specjalne oferty plus dodatkowo pakiet gratisów .
Oled wiesz jak gra.
Więc rodzic będą jeszcze bardziej zadowoleni.
 

Berti76

Klub HDTV.com.pl
VIP
Słuchawki złote ???
Ktoś ma moc wyobraźni.
Masz ten model w znacznie lepszej cenie.

W klasie cenowej masz też inne świetne modele Oledów:
- LG 65BX,
- LG 65C11
- LG 65 C12
- Philips 65Oled 705
- Philips 65Oled 805
- Philips 65 Oled 865 ( premium)
- Philips 65Oled 706
Jak będziesz niebieski masz specjalne oferty plus dodatkowo pakiet gratisów .
Oled wiesz jak gra.
Więc rodzic będą jeszcze bardziej zadowoleni.

Złote, bo tylko takie miał dostępne sklep gdzie zamawiałem (mediaexpert), tak czy siak to anulowałem...

No to jestem niebieski, gdzie znajdę oferty? :)

Dodam że nie koniecznie myślę o OLED, dla siebie taki bym kupił, pytanie czy rodzic ogarnie spób oglądania który zapobiegnie lub znacznie ograniczy szybką szansę wypalenia.

Troche mało czasu już zostało, a potrzebuję TV przed wigilią.... wciąż czekam na zwrót płatności niby do dzisiaj ma być.

Niekoniecznie też musi to być 65, może być większy, byle dobry i w danym limicie cenowym.
 

domelli

Member
Ja dokładnie mam taki sam dylemat, którego nie dam rady rozwiązać. Okna z południowego wschodu, i fakt że żona ogląda kanały informacyjne średnio 3 godziny na dobę, Z kolei ja platformę cyfrowa z racji średniej prędkości internetu z limitem - czasami netflixa, yt (z prime jeszcze nie korzystałem). Miałem kupić tego białego LG c1x 65", albo pokusić się na qled 75" Sony x94j. Ale chyba zaczekam do kwietnia na nowe modele, może i cena tych wymienionych jakoś znacząco wtedy spadnie.

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka
 

robotxx

New member
Ja dokładnie mam taki sam dylemat, którego nie dam rady rozwiązać. Okna z południowego wschodu, i fakt że żona ogląda kanały informacyjne średnio 3 godziny na dobę, Z kolei ja platformę cyfrowa z racji średniej prędkości internetu z limitem - czasami netflixa, yt (z prime jeszcze nie korzystałem). Miałem kupić tego białego LG c1x 65", albo pokusić się na qled 75" Sony x94j. Ale chyba zaczekam do kwietnia na nowe modele, może i cena tych wymienionych jakoś znacząco wtedy spadnie.

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka

Nie kupuj do pld zach oleda :):) tylko i wylacznie noweminiledy od samsunga . sam mam wszedzie oledy ale w salonie minileda bo poludnie , nasloneczniony pokoj i oled byl za ciemny + relfleksy . nowe miniledy robia kapitalna robote . przeskok jakosciowy w stosunku do tego co bylo
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Mini ledy (oprócz TCLa) są pierwszy raz - więc przeskok jakościowy może być tylko od LCD. Faktycznie grają lepiej
Ale mam Oled TV w bardzo nasłonecznionym salonie ( wielkie okna od podłogi do sufitu - trzy) i oglądam teraz Igrzyska z rana jak świeci słoneczko (czasem świeci) i jest niezmiennie rewelacyjna jakość.
Nowe Oledy na matrycy EX - są już bardzo jasne.

domelli - ceny nie spadną, bo właśnie poszły do góry o 15%.
Podobnie jak audio, auta czy nawet jedzenie !
 

robotxx

New member
Mini ledy (oprócz TCLa) są pierwszy raz - więc przeskok jakościowy może być tylko od LCD. Faktycznie grają lepiej
Ale mam Oled TV w bardzo nasłonecznionym salonie ( wielkie okna od podłogi do sufitu - trzy) i oglądam teraz Igrzyska z rana jak świeci słoneczko (czasem świeci) i jest niezmiennie rewelacyjna jakość.
Nowe Oledy na matrycy EX - są już bardzo jasne.

domelli - ceny nie spadną, bo właśnie poszły do góry o 15%.
Podobnie jak audio, auta czy nawet jedzenie !

jezeli dla ciebie ex jest jasny w naslonecznionym salonie to bez komentarza. O refleksach odbijajacych sie od ekranu ... to juz nawet nie napiszesz ?

Rozumiem TCL bo to sprzedajesz , ale do samsunga nie maja startu - przeciez tam jest 160 stref :) samsung w tym samym rozmiarze ponad 700 - pisze o 65 calach :)


Ale z tym oledem poleciales ostro w slonecznym salonie jest za jasny :):):)
 

domelli

Member
Dobra, wczoraj kupiłem 65x95j. Za 6200 cebulionów.Na razie w fazie testów. Co mogę powiedzieć to że dźwięk jest wyjebiaszczy jak na tv, obraz też, choć nie jest to OLED. Jakość wykonania, pilot płynność aneks na razie na plus, zobaczymy jak będzie dalej.

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To mini led 65C825 w klasie cenowej 5399 zł z pakietem jest znacznie lepszy od Sony. Został wybrany przez 50 dziennikarzy z całego świata jako najlepszy w Europie. Sony żaden się nie załapał.
Jeśli bym dopłacał i chciał 6.000.000 stref to brałbym Oleda.
EX- nie widziałeś nawet na oczy więc nie ma nawet o czym dywagować.
Rafleksy , refluksy , reflaksy...
Kto ma w domu ten wie i poleca każdemu.
Świetnie sobie oled radzi.
 

robotxx

New member
To mini led 65C825 w klasie cenowej 5399 zł z pakietem jest znacznie lepszy od Sony. Został wybrany przez 50 dziennikarzy z całego świata jako najlepszy w Europie. Sony żaden się nie załapał.
Jeśli bym dopłacał i chciał 6.000.000 stref to brałbym Oleda.
EX- nie widziałeś nawet na oczy więc nie ma nawet o czym dywagować.
Rafleksy , refluksy , reflaksy...
Kto ma w domu ten wie i poleca każdemu.
Świetnie sobie oled radzi.

oczywiscie jako marketingowiec bedziesz tak pisal .
Dlaczego nie chcwalisz samsungow bo albo ich nie sprzedajesz albo masz mala marze.

Ten TCL jest dobry , ale do samsunga nie ma nawet startu .

Matryca EX faktycznie pomylilo mi sie z EVO . Czy ty juz masz matryce EX ? jaki model ? bo to chyba dopiero co ma wyjsc , pokazesz zdjecie z salonu z tym EX-em ?
 

domelli

Member
W Neonet był w promocji za 6999 plus dodatkowo można było skorzystać ze zniżki 800zł za zakup 2 art biorących udział w tej samej promce

Wysłane z mojego Mi Note 10 Lite przy użyciu Tapatalka
 
Do góry