Jaki 50" do 2000-2300zł ?

broda1725

New member
Bez reklam
Witam dosyć dawno mnie tu nie było i niestety nie wiem co się teraz opłaca.
Ale nastał czas zmiany tv na większy z mojego 42" na 50" do nowego salonu i niestety mamy czasy takie że już brak na rynku plazm Panasonic bo tak to wybór był by prosty, wiec chyba zostaje led.
Zadaje więc pytanie co możecie polecić do tej kwoty 2000-2300 jakiś led 50" z podświetlaniem całym nie krawędziowym który dorówna obrazowi plazmie.
Co prawda pozostały jeszcze plazmy na boju LG PB5600 lub PB660 bo biorę jeszcze te tv pod uwagę ale jakoś LG nie wzbudza u mnie zaufania wiec dlatego pytam o LED, chyba że błędnie myślę.
Może udoskonalili technologie LCD, miałem kiedyś LCD ale drażnił moje oczy swoją cukierkowatością kolorów i rażącym obrazem i smużeniem.

Odległość od ekranu 2,5-3m

Proszę o porady.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Taki który może być porównywalny do plazmy w cenie 2300 zł to jedynie Panasonic 48AS640 . Jak będziesz niebieski - masz jeszcze kalibrację profesjonalną gratis.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Kiki a model As650 ? czym się te dwa modele różnią ?
Czy mają oba piloty dotykowe i czy moża odtwarzać Youtube, tvn Player, weeb tv i zalukaj?

wyślij mi na pw ceny modeli z wysyłką.
 
Ostatnia edycja:

Duch87

New member
Bez reklam
Jeszcze może ewentulanie Philips 47PFS7109 z podwójnym ambilightem, też jest w dobrej cenie.
 

broda1725

New member
Bez reklam
Kiki i co radzisz ? a te plazmy nie warte nic uwagi ? Daj na pw ceny tych ledów a ten Philips lepszy czy Panas ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale plazm nie produkuje się od bardzo dawna.
Jeśli kwota jest nie przekraczalna to nr 1 Panasonic 48AS640
Jak będziesz niebieski masz jeszcze kalibrację profesjonalną gratis.
 

broda1725

New member
Bez reklam
A jak cena u ciebie tego Panasa ?
Czy nierównomierne podświetlanie rogów występuje u niego i inne typowe rzeczy dla lcd ?

Co do plazm to brałem dwa modele 50pb5600 i 50pb660.

Czy obraz na tym Panasie AS640 będzie porównywalny z moim PDP Panasonic 42X10 ?
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Witam moim zdaniem będzie lepszy obraz niż w Twoim PDP. Oczywiście po kalibracji i jakimś czasie na przyzwyczajenie się.Polecam AS 640....
 

broda1725

New member
Bez reklam
A czy można wrzucić tam weeb.tv,zalukaj do aplikacji smart i czy tvn player,youtube działa poprawnie ? mam metlik zona mnie uświadomiła że górna granica to 2100zł wiec polotu nie mam , musi tylko dorównać obraz mojej starej plazmie. Jak by ten mój miał 50" to by mnie tu nawet nie było :(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie można, Panasonic nie wspiera flasha.
Jedynie Philips z Androidem 48PFS8209 po up date będzie działał.
A ile masz max kasy ?
 

broda1725

New member
Bez reklam
A ile trzeba by dołożyć ? bo mam możliwość kupna za 2400 pdp LG 50PB690 i nie wiem czy może wziąć tą plazmę. Mogę dołożyć max 150zł bo tyle musiał bym dołożyć do okularów do tego LG.
Poza tym odległość od tv będzie ok 2,5m czy 55" nie za dużo ?
 
Do góry