Jaki 40-48 cali z obsługą KODI ? Jak najlepszy obraz i płynność do 2500zł

jorket

New member
Witam

Potrzebuje kupic szybko tv bo obecny mam w naprawie ale chyba nie da rady go naprawić, tv nie musi byc jakis wielki chyba raczej wolalbym 40 cali a z lepszym obrazem, tv stoi na koncu lozka w nogach wiec jakiejs duzej odleglosci od ekranu nie ma, tv musi byc w ofercie euro rtv agd przez interent z ratami 0%

Nawet za moment juz bym zlozył wniosek bo mi sie pali :) stawiałbym na android tv bo potrzebuje ogladac weeb.tv od czasu do czasu na kodi bo normalnie przez www mi buforuje co 10sekund Przez kodi działa płynnie I ogladasz tez duzo filmików na cda.pl a ten serwis tez sie da wrzucic ponoc wtyczka do KODI

Myslalem nad philipsem 6550 ale chyba juz nie do dostania przez internet ciekawe czemu ? przeciez to chyba tegoroczny model ? dostaje sie w gratisie ambilight korzystac nie trzeba jak nie przypadnie do gustu

Natomiast czytalem ze philips ma problemy ze smartem chociaz gdyby ich nie miał i byłby dostepny online to zdecydowanie bym go wolał od Sony 755 ktorego tez upatrzyłem bo ponoć mimo tez smarta androida to chodzi to płynniej

Chyba ze polecacie jakiś inny tv bez obslugi KODI wtedy KODI puszczałbym z komputera kablem ale stacjonarny sporo prądu dodatkowo przez to będzie ciągnął I musiał by taki tv mieć jak najlepszy obraz i płynnosc matryca minimum 100hz natywna w tym przedziale cenowym jaki moge wydać

Dzieki za szybkie podpowiedzi pozdrawiam w nowym roku :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony 50w755 z Androidem - ale za dopłatą.
Philips 50PFT6510 z Androidem też ciut dopłaty.
 
Do góry