jaki 26, 27" w cenie do 2500PLN

gunios

New member
Witam,
interesuje mnie zakup TV LCD 26 albo 27 cali, przeznaczenie - ogladanie filmow z komputera (podlaczenie DVI czy VGA?)
Wiem ze wybor jest niewielki - ale czy LE27S71B na 27" PVA jest gorszy od 26" R71? (ten drugi to jednak 300 zl wiecej). A moze LG 27LC2R (na jakiej jest on matrycy?). Jesli jest porownywalny do S71B to moze nie warto przeplacac za ten 1 cal roznicy i wziac 26LC2R za 2200 PLN?
A jak sie ma do tych modeli Panasonic TX-26LX60 za 2600 PLN?

Poczatkowo planowalem zakup monitora Samsung 215TW na PVA za ok 500 Euro, jednak stwierdzilem ze na komputerze stacjonarnym w 95% ogladam tylko filmy wiec dorzuce kilkaset zl i bede sie cieszyl wiekszym obrazem. Zrodlo tak jak pisalem - DVI lub D-SUB z GF Ti4200. Rozumiem ze z zadnym z wymienionych przeze mnie modeli nie bedzie problemow?

Co do oczekiwan to najbardziej interesuja mnie katy widzenia oraz odwzorowanie kolorow, w mniejszym stopniu czas reakcji, dlatego nie chce trafic TV na TN.
Czy Mirai 32" jest na TN?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Na wiele pytań moższe odpowiedzieć jedynie Ty.
Sprawdź na sklepie czy kąty będą dobre / jeśli to mozliwe sprawdzaj przy zmniejszonym oświetleniu/ .
Skoro będziesz korzystał z komputera - to model 27 S 71 Samsunga - spełni te oczekiwania . Bo świetnie sobie radzi z rozdzielczością natywną.
Oczywiście model 26 Lx 60 Panasonica to inna bajka - ale nie ma złącza d-sub. Jakość przy Pal - jest lepsza , czerń znacznie głębsza.
Po raz pierwszy też Panasonic zastosował w nowych modelach / ale znacznie droższych/ matryce w których praktycznie kąty to już przeszłość.
pozdrawiam
 

dumbo93

New member
Ja osobiscie polecam Daewoo DLP-2612 mam go juz prawie rok i nie sprawia mi zadnego klopotu. Jakosc obrazu jest przyzwoita, jutro dzwonię i zamawiam N :eek: aby przetestować jakość HD
 

kenigze

New member
witam ja tez mam male pytanko w sprawie lcd 26 lub 27" jaki byscie mi proponowali, bedzie przeznaczony do ogladania dvd , grania na xbox i takze do ogladania kablowki.
 

gunios

New member
tak sie zastanawiam czy jest gdzies jakies zestawienie tv wraz z uzywanymi w nich matrycami (producent, model, typ, kontrast, jasnosc)?
 
Do góry