jakaś dobra listwa antyprzepięciowa/zabezpieczająca do ~200zł

elysier

New member
Witam

Jak w temacie rozglądam się za zakupem listwy antyprzepięciowej/zabezpieczającej do ok 200zł
Podłączony będzie na pewno telewizor, dekoder a od święta dysk zewnętrzny, odtwarzacz dvd może jeszcze jakieś gadżety . Czy macie jakieś doświadczenie w tej kwestii i możecie polecić jakieś listwy? Ewentualnie na co zwrócić uwagę np może na gwarancje zabezpieczającą sprzęt na jakąś wartość czy to rzeczywiście coś fajnego czy pic na wodę?
Osobiście mam mieszane uczucia np co do listw od firmy Orvaldi - sprzęt ciężki, kabel gruby i solidny ale jakość plastiku zastosowanego w elementach listwy marna żeby nie powiedzieć gorzej. Przycisk włącznika w jednej z listw się zapadł bo stabilizatory (takie plastikowe pręciki) się połamały a w drugiej żarówka świeci zdecydowanie słabiej a panowie z serwisu niezbyt są chętni do omawiania problemów z ich że sprzętem
 

djpimpek

New member
Listwa zasilająca Ever Home - polecam, sam używam i jestem w pełni zadowolony, podłączasz 8x zasilające, kabel antenowy i internet. Piękna sprawa a bezpiecznik nie jest topikowy tylko jest warystor nowej gen. Gwarancja 5 lat, zabezpieczenie przed dziećmi. Mocowanie ściana albo gleba:)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Listwa zasilająca Ever Home - polecam, sam używam i jestem w pełni zadowolony, podłączasz 8x zasilające, kabel antenowy i internet. Piękna sprawa a bezpiecznik nie jest topikowy tylko jest warystor nowej gen. Gwarancja 5 lat, zabezpieczenie przed dziećmi. Mocowanie ściana albo gleba:)

A który model ?
 
Do góry