Jakaś alternatywa dla UE 32 F6400 ?

tadeusz1939

New member
Jestem prawie zdecydowany na ten model koniecznie 32 cale. Czy powinienem rozważyć zakup innego modelu/marki ? Priorytet to jakość obrazu. Dziękuje za wskazówki.
 

tadeusz1939

New member
Biorę również pod uwagę PHILIPS 32 PFL5507.
Niestety nie mam możliwości bezpośredniego porównania i jestem zdany na Waszą pomoc. Dotychczas nie zawiodłem się ....
 

accu

New member
Bez reklam
Biorę również pod uwagę PHILIPS 32 PFL5507.
Niestety nie mam możliwości bezpośredniego porównania i jestem zdany na Waszą pomoc. Dotychczas nie zawiodłem się ....

Witam uprzejmie,
W zależności ile zamierzasz wydać i kiedy zakupić telewizor , to ja bym zaczekał parę tygodni , jak będzie
dostępny telewizor firmy Samsung UE32F6800 .(lub trochę większy tj.40")

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

Dżyngis-chan

New member
Jeśli chodzi o samsunga to alternatywą będzie seria G, bardzo dobra jakość obrazu do ceny, wręcz powala.
Do Philipsa nie będę się odnosił, coś w nim zawsze brakowało w stosunku do Koreańczyka.
 

tadeusz1939

New member
Niestety musi być 32cale. Kwota około 2 tyś. Niestety żadnych opinii na temat Samsunga F6400 nie znalazłem. Nie jest problemem poczekanie te kilka tygodni tylko to ślęczenie przed komputerem i wynajdowanie kolejnych modeli. Może faktycznie zaczekam na serie 6800 tylko że będzie ten sam problem - brak opinii bo to nowy model !
 

tadeusz1939

New member
Dzisiaj patrzyłem w sklepie na Philipsa 32PFL5007 a obok stał jakiś Sharp w podobnej cenie czyli 1700 zł. Na pierwszy rzut oka zauważyłem że telewizor Sharpa obcinał 1-2 cm obrazu z każdej strony w stosunku do Philipsa. Obraz trudno było porównać bo ustawienia były inne a pozatym w sklepie bardzo jasno. Dlatego zdaje się na opinie osób, które ze sprzętem maja więcej do czynienia lub jest to ich hobby.
 

adam198608

New member
Witam, podczepię się do tematu.
Też stoję przed wyborem TV i też koniecznie 32", ja akurat biorę dwa modele pod uwagę, tzn.: LG 32lm660s i SAMSUNG UE32ES6800.
Czytając wszystkie opinie, wpisy, porównania i wywody znawców i "pseudo znawców" można zwariować, a na kompetentną pomoc w sklepie też ciężko trafić. LG biorę pod uwagę bo bardzo fajnie wygląda, właściwie nie ma ramki wokół ekranu (co w moim przypadku gra dużą rolę, jeśli chodzi o szerokość, miejsce zajmowane przez TV), jakość obrazu z LG też jest dużo ponad przeciętną, natomiast SAMSUNG ma bardziej ugruntowaną pozycję na rynku, więcej modeli i chyba lepszą reputację, natomiast minusem jest brak okularów 3D, za które trzeba słono zapłacić (tak wiem że zaraz zjedziecie mnie za 3D w TV który ma 32", ale jak już kupuję to warto mieć ten bajer i chociażby dzieciakom dać popatrzeć. Nieważne)
Teraz z kolei widzę że jest ciężko z dostępnością obu modeli. Jeszcze przed świętami Wielkanocy, było tego z dym, a teraz raptem dwa, trzy sklepy mają oba modele.
Jeśli ma ktoś większe pojęcie na temat TV to proszę doradźcie mi i koledze tadeusz1939, bo widzę że mamy podobny problem. Nie namawiajcie tylko proszę na TV 46" czy 55" :) bo jeśli chodzi o mnie to nie mam zupełnie warunków, a nie powieszę sobie takiego sprzętu na ścianie bloku po drugiej strony ulicy :)

jeszcze zapomniałem dodać, potrzebuję TV którym będę mógł się podpiąć pod WIFI i który będzie dobrze współpracował z kablówką UPC. Przede wszystkim zależy mi na dobrej jakości odbioru (jak tylko będę miał TV od razu będę ogarniał dekoder z UPC), na łatwości użytkowania no i każdy przy zakupie liczę na jego niezawodność :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry