Jaka wielkość i jaka plazma..poprostu

mit

New member
Szukam TV plazmowego który kupię już we wrześniu,tymczasem odpowiadam na pytania:

Jakie masz warunki - wielkość pokoju ? Ogólnie mówiąc pokój nasłoneczniony od strony południowej wielkości 18 m.kw.

jaki sygnał ? Cyfrowy Polsat a we wrześniu TV N

Preferowana wielkość matrycy ? 37 do 42 cali

jaka odległość od ekranu ? 2.20 m do 3. 30 (tak ustawione fotele oraz kanapa)

jakie urządzenia do podłączenia?dekoder cyfrowy N ,kino domowe HK ,BR,

jaka klasa cenowa? do 4000 PLN

więcej oglądasz w dzień czy w nocy? Dzień 30% , noc 70%

przy włączonym świetle czy bez światła?Gdy oglądam film lubię gdy jest całkowicie ciemno,Gdy programy TV świeci tylko lampka narożna

jakie masz nasłonecznienie pokoju ? duże,ale opuszczone żaluzje gdy przeszkadza słońce w ogladaniu posiadanego CRT

ile osób zasiada przed telewizorem? sztuk dwie

Jaki masz ulubiony program? seriale(żona), sport,DISCOVERY(all) ,National G, Animal P.itp,TVN

jaki masz telewizor? Panas 32 PM 11 (CRT)

Ma stać czy wisieć? Stać

Co Cię wkurza w telewizorach ? Gdy w programach tam gdzie powinno być czarne jest zielone lub niebieskie oraz niewierne odwzorowanie kolorów...
 

rosomak2

Member
Posiadam Panasa 42G20 i podłączoną N przez HDMI programy w HD rewelacja posiadam podobne jak Twoje warunki ale 50/50 dzień /noc jestem z ni9ego zadowolony a co do kolorów to jak dla mnie czarne jest czarne a białe jest białe a nie którzy se wymyślają.....oj....a.z żal czytać;/Pozdrawiam:)!
 

mit

New member
No i super,więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko ją kupić, a co do V20 jeżeli by stała koło 4100 i nawet grosza więcej to bym się nie zastanawiał nawet tylko ją brał.
Dzięki wielkie za poradę..Pozdrawiam.
 
Do góry