Jaką TV SAT wybrać? Polsat, Cyfra+, N-ka? dla G30

Marcin2000

New member
Bez reklam
Tak jak w temacie chciałbym zapytać jaką najlepiej wybrać TV SAT aby jak najlepiej działala z plazmą G30?

Jakie macie doświadczenia nie wiem jeszcze czy karta CI czy dekoder pewnie ten drugi.

Czytałem że są problemy, generalizując N-ka za mocna kompresja i dziwne skalowanie - Czy to prawda?

Panasonic przy Cyfrze wzywanie serwisu aby wymieniali moduły?

To chyba pozostaje Cyfrowy Polsat?

Proszę o opinie użytkowników za i przeciw, zależy mi na jak najlepszej jakości obrazu oraz tym by możliwe dużo w trybie auto programów było wyświetlanych cało ekranowo.

:hmm:
 

GORB

New member
A masz TV serii G30 z wbudowanym tunerem SAT?
Dziwne, bo mój 50G30E nei ma tunera SAT, a jesteś kolejną w ciągu dwóch dni osoboą piszącą o odbieraniu staelity bezpośrednio w TV. Masz jakąś inną wersję tego TV ni ż ja, czy nie doczytałes specyfikacji? :hmm:
 

sebx

New member
Chętnie się pod ten wątek podczepie - w perspektywie 2-3 msc będę brał jakąś TV sat lub kablowa do nowego TV. A jaka jest jakość obrazu z TP SA - hd funpack ? :)

JASNE JEST ,ŻE SERIA G NIE MA TUNERA SAT tylko DVB-C i DVB-T nie ma DVB-S czyli CI odpada ,trzeba brać zewnętrzny tuner do tvsat .
 
Ostatnia edycja:

crimson-pirate

New member
Ja mam Nke i jakos problemow nie widze . Byc moze nie jestem super wymagajacym uzytkownikiem ale czego sie spodziewac :) Jesli mam ogladc dobry film lub z dobrymi efektami to wybieram BR , lub z kompa. Natomiast w TV to malo co ciekawego leci , czego nie widzialem wczesniej :)
Na G30 widzialem cyfre i N i jakos byla podobna...
 

GORB

New member
Ja mam cyfrę i jakość bardzo dobra na wiekszości kanałów. Jednak duzo zależy od isntalacji antenowej i jej dobrego ustawienia na satelitę, o czym sam sie przekonałem.

Ja w przeciwieństwie od kolego powyżej większość filmów oglądam z TV (nagrywanie na HD), bo piratów nie ściągam, a do wypożyczalni BD biegac mi się nie chce. Dlatego wybrałem Cyfrę ba mam kanały Canalu i HBO.

Swoją drogą wykazujecie trochę dziwne podejście do tematu, tzn. zawsze wydawało mi się, ze platformę wybiera się pod kątem oferty programowej i cenowej, a nie tego jaki sie ma TV. :mrgreen:
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
czy sygnał naziemnej cyfrowej TV jest już poza Warszawą?

z innej beczki - ktoś może już odbiera naziemną TV cyfrową w Pruszkowie lub na Bielanach w Wawie?
Co do TV SAT na razie nie wiem czy zostane na Pruszkowskiej kablówce TELKAB czy wejdę w coś nowego.

Cyfrowy Polsat chyba jest niedrogi... U mojej mamy na moim dawnym TV w wersji HD śmiga że aż miło popatrzeć (jeszcze przez EURO bo stary dekoder nie ma HDMI) :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry