Jaka plazme wybrac? Jaka najlepsza jest w teraz w stosunku jakosć/cena? Do 2000zl

beavisek

New member
Witam
Po dlugiej lekturze tego forum zdecydowalem sie na jakas plazme :D Przynajmniej zawezilem poszukiwania o polowe:grin: Poszukuje plazmy do malego pokoju ok.18m2 . Jest to sypialnia wiec w sumie rzadko bedzie uzywany i tylko do zwyklej kablowki UPC. (dlatego tez wybralem plazme a nie LCD)
Chcialbym cos do max 2000zł i najlepiej najwieksza :) Nie zalezy mi na bajerach tylko przyzwoitej jakosci. Zalezy mi rowniez na tym zeby mozna bylo go powiesic...

Mam pare typow co o tym myslicie?
PLAZMY (nowe)

42"SAMSUNG PLAZMA PS-42C91H za 1600zł
Daewoo DPP-32F1 1649zł
SAMSUNG PS42Q97HDR HDready 1699zł (powystawowy ale 12miesc gwar.)
PLAZMA DAEWOO 42"A3V 1798zł
LG 32PC51 - 2000zł

PS. Czy warto szukac czego uzywanego w plazmach?
 

radzique

New member
Niewiele, bo niecałe 200 zł brakuje Ci w budżecie do Samsunga PS42a451, oczywiście nowego. Plazma powystawowa to może być strzał w kolano, bo gwarancja i tak nie uwzględni ewentualnych wypaleń, a na wystawach gra przecież cały czas i raczej na jednym kanale (wypalone logo).

na 18 m2, 32" to jest zdecydowanie za mało, ja mam podobny metraż, 3,5 m do tv i spokojnie przytuliłbym 50", ale mnie nie stać ;)

Możesz rozważyć jeszcze 37' od panasonica, np 37PX80, bo ja Daewoo bym jednak odpuścił, choć rozdzielczość 852x480 w 32F1 i 32PC51 może sprawdzić się przy kablówce, ale to jednak 32".
 

beavisek

New member
Dzieki za odpowiedz ale jednak do sypialni chcialbym cos tanszego/gorszego poniewaz w salonie bede chcial lepszy :D
Moze byc wiec nawet 32 jesli tylko jest dobra i tania :D
A co myslicie o Daewoo Plazma DPP-32F1 za 1525zł ? Tylko nie wiem czy mozna ja powiesic..nic nie pisze na ten temat:(
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ludzie do czego to już doszło, jaka plazma do 2000 zł :)

Kto by kiedyś pomyślał o plaźmie do 2000 zł?

PS. Zgadzam się z ArtSem ;)

Pozdrawiam,
 

stereoman

New member
Masta_J
pomyślałem to samo:D
Ale się narobiło.
Moja plazma 37" ma prawie 2 lata, kosztowała 5 000 zet/ cena wtedy najniższa na rynku-więc okazja/i gra świetnie.
A teraz mówi się plazmach za 2 000:p

Co za czasy.

Pzdr dla plazmowiczów
 

beavisek

New member
ArtS007 napisał:
C91 jest dobrym rozwiązaniem.

ArtS :)

Niestety ta cena samsunga C91 sie zmienia w gore - myslalem ze to bylo kup teraz... Wiec prosilbym o jakies inne tanie propozycje :D

PS. Co do cen plazm :D, to powiem wam cos lepszego .W salonie jak bede zmienial telewizor to bede musial sprzedac kineskopa Sony 32FX65 , ktory kosztowal w EuroRtvAgd kilka lat temu 9999zł :eek: a teraz nie wiem czy go sprzedam za 500zł :(
 

beavisek

New member
MANTA za 999zł model PDP3210

Wlasnie dotarłem do informacji ze MANTA wprowadza plazme 32 cale za 999zł :D chyba specjalnie dla mnie :D
Co o tym myslicie?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Ja Ci do portfela nie chcę zaglądać, ale skoro wydałeś kiedyś 10 koła na CRT, to dlaczego upierasz się przy najtańszej możliwie plaźmie. Będziesz tego żałował. Obecnie Samsunga A451 można dostać w okolicach 2500 zł. Panasonika PV80 w podobnej. Nie lepiej iść w tym kierunku? Moim zdaniem warto.

ArtS :)
 

ivf

New member
do sypialni bierz tą mante za 999 :D i tak będziesz oglądał już zamglonymi oczami i zasypiał przy niej, przynajmniej nie będziesz żałował ponocnych wypaleń.. dodatkowo zaoszczędzisz na jakiegoś pioniera do salonu :mrgreen: (bo i uchwyt będzie tańszy do 32" tv)
 
Do góry