Jaką plazme polecacie?

Robert1272

New member
Jakie masz warunki - pokój 21 m.kw.
Preferowana wielkość matrycy - 42
Jaki sygnał ? - Aster SD
Jaka odległość od ekranu ? od 3m do 4m
Budżet? - ok.4000
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy? noc
Ile osób zasiada przed telewizorem? - najczęściej 1/2
Jaki masz ulubiony program? -filmy,różne
Preferencje - Panasonic TX-P42X10 lub Samsung PS 42 A 457
 

broda1725

New member
Bez reklam
Z takiej odległości i przy tej kwocie to chyba bym już się pokusił na 90% Panasa 50"X10. I tak nie zobaczysz różnicy z tej odległości HDR czy FHD.
 

Robert1272

New member
Też raczej myślałem o Panasie, odległość od miejsca w którym będzie wisiał telewizor to 3.5 m i nie wiem czy 50-tka nie będzie za wielka?
Dziękuję za odpowiedzi.
 

kodi1985

New member
Robert1272 napisał:
Też raczej myślałem o Panasie, odległość od miejsca w którym będzie wisiał telewizor to 3.5 m i nie wiem czy 50-tka nie będzie za wielka?
Dziękuję za odpowiedzi.

Mialem ten sam problem z 3,5 metra ogladam. W poniedzialek kupilem i odebralem. Usiadlem na kanapie i nie moglem go ogarnac wzrokiem, jaki byl wielki. Moj ukochana przezywala ze jest za duzy. Wczoraj ogladalismy "Transformers" na BR i stwierdzilismy ze gdyby to bylo 42 to bylibysmy zli. Obraz jest super i do tej odleglosci nic mniejszego od 50".
 

timonek

Member
Bez reklam
kodi1985 napisał:
Mialem ten sam problem z 3,5 metra ogladam. W poniedzialek kupilem i odebralem. Usiadlem na kanapie i nie moglem go ogarnac wzrokiem, jaki byl wielki. Moj ukochana przezywala ze jest za duzy. Wczoraj ogladalismy "Transformers" na BR i stwierdzilismy ze gdyby to bylo 42 to bylibysmy zli. Obraz jest super i do tej odleglosci nic mniejszego od 50".

Mam pyatnei jaka plazm eposiadasz.
 

kodi1985

New member
Panasonic TX-P50X10E, polecam. Tak jak pisałem wyżej, dla mnie obraz świetny. Teraz mi tylko audio kuleje strasznie. Jedyny minus tego TV to slabe glośniki (korzystam z innych, ale próbowałem te z TV i są kiepskie)
 
Do góry