Jaką plazmę polecacie do 3000 zł?

YtseChazzz

New member
Witam,

aktualnie dozbrajam się sprzętowo w zakresie kina domowego oraz telewizora.

Co możecie polecić jeśli chodzi o TV przy założeniach:
- pomieszczenie ok. 16 m2;
- odległość od telewizora podczas oglądania ok. 3m;
- zastosowanie: dużo materiałów DVD/BD, trochę DivX, nieduże ilości telewizji.
- chcę przeznaczyć kwotę 2.500-3000 zł.

Liczę na pomoc i z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi! ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na warunki które podałeś to idealny telewizor. Chyba że czegoś nie dopowiedziałeś.
 

urbaneq

New member
polecam dołożyć 300zł i kupić 42" V20, który zjada tego G30 na śniadanie

edit1: zwróć uwagę na tabelkę na dole, a najlepiej przeczytaj cały test ;)
Panasonic V20 (TX-P50V20B) Review - AVForums.com

pozdrawiam i udanego zakupu życzę


Czym go zjada ? Tym ,że ma tuner sat satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S (bez S-2) ? Może tym , że kolor tytanowy , lub matryca starszego typu lub też dlatego że ma baterie do pilota, adapter Wi-Fi?

Sprecyzuj. Proszę.
 

YtseChazzz

New member
I jeszcze znalazłem takie coś w niezłej cenie: SAMSUNG PS51D550. Co o tym myślicie? Jest zdecydowanie większy, ale jak z jakością?
 

lamparcicho

New member
Czym go zjada ? Tym ,że ma tuner sat satelitarnej telewizji cyfrowej DVB-S (bez S-2) ? Może tym , że kolor tytanowy , lub matryca starszego typu lub też dlatego że ma baterie do pilota, adapter Wi-Fi?

Sprecyzuj. Proszę.

co z tego, że matryca starszego typu? nowe nie zawsze jest lepsze! podałem link do testu, można też sprawdzić na hdtv.co.uk i porównać G30 z V20, G30 to klasa średnia a V20 to model high endowy panasonica, lepiej jest moim zdaniem mieć lepszy i starszy tv niż nowszy a gorszy, poza tym nie przywiązuję uwagi do dodatków jakie tv posiada, ważny jest obraz a resztę sprzętu i tak trzeba/można dokupić osobno, tyle ode mnie :) sam byłem niedawno przed podobnym dylematem i bardzo szybko wybrałem model starszy, nie ma sensu płacić mnóstwo kasy za nowość, preferuję kupno rzeczy sprawdzonych i rzadko nowości, niech inni testują - wolę kupić raz a porządnie, pozdrawiam
 

urbaneq

New member
sam byłem niedawno przed podobnym dylematem i bardzo szybko wybrałem model starszy, nie ma sensu płacić mnóstwo kasy za nowość, preferuję kupno rzeczy sprawdzonych i rzadko nowości, niech inni testują - wolę kupić raz a porządnie, pozdrawiam

W testach Panasonic TX-P42V20E też najlepiej nie wypada : Panasonic TX-P42V20E Testberichte w każdej z ramek pod krótkim streszczeniem masz "Zum Test" kierujące do konkretnego testu , tam masz ich około 10.

Pozdro.
 

lamparcicho

New member
urbaneq z tego co podałeś to wypada bardzo dobrze, przecież w niemieckiem systemie oceniania 1 to u nas 6 a widzę, że oceny ma najczęściej pomiędzy 1 a 1,5 :)

kiki dzięki za przydatne info, nie miałem pojęcia o tym
 
Do góry