Jaką plazmę kupić????

Woyty

Member
Witam.
Jakiś czas temu dzięki temu forum, a w szczególnośći KIKI-emu dokonałem wyboru i jestem zadowolony wiec gdzie jak nie tu szukac pomocy przy kolejnym zakupie. Teraz warunki jakie mam:

Jakie masz warunki - pokój 5m x 4,5m
Preferowana wielkość matrycy – 42"-50"
Preferowane marki - Panasonic
Jaki sygnał – kablówka UPC
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku? – głównie na wprost
Jaka odległość od ekranu – około 4-4,5m
Jakie urządzenia do podłączenia - dvd, laptop
Jaka klasa cenowa – 4
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy – dzień i noc
Jakie masz nasłonecznienie pokoju – okno na połodniowy wschód, telewizor na ścianie więc okno z boku
Ile osób zasiada przed telewizorem – 2 czasem 4-5
Jaki masz ulubiony program – niema takiego, TVN, POLSAT
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła - przy świetle (ale nieduże natężenie),
Ma stać czy wisieć - jeszcze nie postanowione
Czy ma być HD Ready czy Full HD – raczej Full

mam nadzieję że dzięki wam dokonam kolejnego udanego wyboru.
 

Cinek23

Member
Miałem podobny problem, ale już nie mam wątpliwości i kupuję w poniedziałek SAMSUNGA PS-50C6500. Brałem jeszcze pod uwagę Samsunga50C530 Panasonica 50G20(sporo droższy) i LCD Sony 46EX500.
 

smoose

New member
Cinek a możesz napisać coś więcej, dlaczego zdecydowałeś sie na tego sama c 6500 a czemu zrezygnowałeś z wyboru panasa? brałeś pod uwagę sama b 650 albo 850 które sa nadal dostępne na rynku i w podobnej cenie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to bardzo proste zadanie - Panasonic 50 S 20. I przy tej odległości będziesz rewelacyjnie zadowolony.
 

kork666i

New member
Mam bardzo podobne warunki wliczajac w to kierunek okna . Oprocz sygnalu SD z UPC uzywam HD z PS3 (Filmy Bluray , przerobione mkv oraz gry ) oraz Divixy i jestem baaardzo zadowolony z 50S20 :smile: W dzien przy ciemnych filmach przydaja sie zaluzje (odbicia ) ale juz jasne obrazy takie jak sport wiadomosci itp mozna spokojnie ogladac bez.

Myslalem wczesniej o Samsungu : PS50C550zwlaszcza ze kobiecie bardziej podobal sie design koreanca a ja na poczatku polecialem na nizsza cene i wiecej multimedialnych bajerow , ale po kilkukrotnych odwiedzinach sklepu zabawie obydwoma tv oraz informacji o zwrotach Samsunga ze wzgledu na buczenie postawilem na sprawdzonego Japonczyka i uwazam ze byla to swietna decyzja. Pomimo wyzszej ceny poziom zadowolenia jest ogromny i z kazda chwila spedzaona przed tym tv wzrasta ;) Koniec koncow nawet kobieta stwierdzial ze klasyczny design panasa lepiej pasuje do naszego wnetrza :)
 
Ostatnia edycja:

cactusek

New member
Bez reklam
Ja też myślalem że buczenie w C530 i C550 to rozdmuchana antyreklama ale sam sie przekonałem że jest to ogromna wada. Nawet w dzień słychać to wyraźnie z 3m, późnym wieczorem mój mózg skupiał sie tylko na tym. Zresztą te Samsungi mają jeszcze o wiele wiecej istotnych wad o których przekonujesz sie dopiero w domu. Podobnie C6500 bo ma podobne rozwiązania i pewnie identyczną elektronike.
 

Cinek23

Member
smoose
Wybierałem na końcu między Samung 50C6500 a Panasonic 50G20, chociaż Sony 46EX500, też mnie kusił, jednak 50 cali wzięło górę. Obraz Panasonica i Samsunga niemal identyczny, wygląd Panasonica bardzo ładny z tym, że Samsung jest bardzo cieniutki i to też była przyczyna, dlaczego wybrałem C6500 oraz cena prawie 1000zł droższy jest G20. Także Kiki na końcu doradził mi Samsunga C6500, więc już wówczas nie miałem wątpliwości.
Pozdrawiam.
 

Woyty

Member
dzięki za inforamacje, szczeze to zastanawiałem się nad HD Ready bo to telewizor dla rodziców a nie sadze zeby kiedys kupowali BLU lub PS. Sądzicie ze FHD bedzie lepszy? P50X20 jest okolo 1000 zł tańszy warto tego tysiaka dolożyć i brać FHD ?? Proszę o rady.
 
Do góry