JAKĄ PLAZMĘ 37 CALI. Może macie jakies pomysły

bildex

New member
Jaką plazmę 37 cali najlepiej kupić. Dajcie jakieś swoje pomyśly bo tego mało na rynku. Najlepje HD ready.
 

Piopio

New member
Hehe
Wielkiego wyboru nie masz :D
Jest tylko jedna plazma 37 cali na rynku...
Ma za to dwa wcielenia:
Panasonic 37PE55 i 37PE50 bodajże.
Kiki prawdę zaraz powie.

pzdr
 

gad7

New member
BLAD PIOPIO jesli juz to cos z nowosci to panasonic th-37pv60 lub starsze modele pv500, jvc 35 ale juz droga i troche juz na rynku. A jesli pa to 50 chyba ze z niemieckiego rynku 55 rozni sie tylko tunerem dvb i jednym wyjciem dodatkowo ale ona byla nie sprzedawana w polsce i sa klopoty z serwisem poza tym jesli chcesz miec fonie musisz pogrzebac w ustawieniach w menu serwisowym. pv60 cena rewelka no i parametry ekstra!
 

gad7

New member
PV500 zaraz wejdzie pv600 jest juz nowa pv60 a pa 50 starszy model ostatnie sztuki a nowe pa podobnoz nie beda w polsce sprzedawane. I jeszcze jedno gosc pyta o PLAZMY HD a nie o lcd czy plazmy z mala rozdzialka!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
z doświadczenia pokazów wiem ,że każdy kto widzi inną technologię - me pewność najlepszego wyboru.
 

gad7

New member
Dokladnie kiki jak mowisz ale gosc w poscie zaznaczyl 37 plazma i pewnikiem juz wybral miedzy plazma a lcd i postawil na plazme.
 

maszek

New member
Bez reklam
Z porównania modeli Panasonica o których wspominacie wynika, że tylko serie PV 500 i PV60 z rozdzielczością 1024 x 768 spełniają wymogi standardu HD Ready. Niestety najnowsza seria telewizorów PA60 z dziewiątą generacją paneli i rozdzielczościa 852 x 480 jest tylko kompatybilna ze standardem telewizji wysokiej rozdzielczości. Jest co prawda wyposażona w stojak ale ma np. gorsze głośniki. Na rynku niemieckim dostępne są telewizory 37" PV60. Może wkrótce pojawią się w ofercie Panasonic Polska?
 
Ostatnia edycja:

gad7

New member
Juz kilka sklepow internetowych sprzedaje pv60! A w oficjalnej sprzedazy w koncu miesiaca no najpozniej przyszly.
 

bildex

New member
Witam!
Dzięki za podpowiedzi!
Myśle że fajnym rozwiazaniem jest Panasonik PV60.
Chyba na tego sie zdecyduje. Jeszcze jedno , dlaczego plazma.?
Jestem zwolenikiem LCD do 32 cali , jest najlepszy. Ale powyżej sorry plazma bije wszystko.
Pozdrawiam
 

absolus12

New member
Nie obawiasz się tego, że coś się wpali "duszki". Czy panel G9 w jakiś sposób zapobiega, chroni przed wypalaniem się panela przy statycznych obrazkach.

pozdrawiam
 

bildex

New member
absolus12 napisał:
Nie obawiasz się tego, że coś się wpali "duszki". Czy panel G9 w jakiś sposób zapobiega, chroni przed wypalaniem się panela przy statycznych obrazkach.

pozdrawiam


Witam!
Mam juz jedną plazmę Philipsa pf429967d i jest wszystko OK. To już są nowe panele i spokojnie "powinny" pociągnąc 60000 godz.
Poza tym co bedzie za 3-5 lata tego nikt nie wie. Wejdzie taka technologia na rynek że plazmy i LCD bedą leżały w hipermarketach w koszach po promocytjnych cenach" Jeną kupujesz a druga gratis".
Więc ja chce sie cieszyc doskonałymi kolorami kontrastem i jakością obrazu.
 

gad7

New member
Zalozylem dwa posty jeden o wypaleniach drugi iz nic mi sie nie wypalilo i co? Do pierwszego jakos nikt sie nie wpisal!!!A straszenia na tym forum co niemiara wypaleniami. Za to w drugim wiele postow.
 

GKM

New member
Z reguły bywa tak,że najwięcej defetyzmu oraz wątpliwości wprowadzają ci,którzy z plazmami mieli kontakt jedynie w sklepie na expozycji,a ponadto słyszeli od "fachowca".:)
 
Do góry