Jaka plazma za ok 6 k

Pawcio

New member
Witam
Wiem ze takich tematów jest na forum mnóstwo.
Ale mam dylemat.
Chce kupić plazme 42" za ok 6 k.
Zastanawiam sie pomiedzy LG 42PC1R a Samsungiem 42 C7h.
Panasonic PV60 który był moim faworytem niestety nie wchodzi w grę (jest brzydki jak k.... i nie przeszedł akceptacji żony)
Chciałem zamówic prezentacje u kikiego ale niestety on milczy jak grób (nie odpowiada na maile)
Warunki w jakich bedzie diałać TV to : żródło TV kablowa Aster + DVD (po HDMI) do tego moze wkrótce laptop.)
Odległość od 2,5 m do 5 (w zależnosci gdzie sie udziądzie)

Czy ktoś moze mi pomóc w wyborze co lepieij sprawdzi sie w tych waarunkach?

Pozdrawiam
Pawcio
 

zepol

New member
No cóż...
Pozwolę przyłączyć się do pytania kolegi...
Być może pytań w stylu 'co kupić za xxxx zł' jest mnóstwo, ale często brak porównań konkretnych modeli..
Podobnie jak w przypadku kolegi Pawcio Panas 42pv60 był do tej pory moim jedynym faworytem..
Pozostawała sprawa jego wyglądu i tej próby w przypadku mojej żony ten panas nie przeszedł (pomijam fakt, że mi też się całkowicie nie podoba)..

Do rzeczy:
Nie chcę tutaj zadawać pytań w stylu 'co lepsze'.. Wiem że panas jest pod względem obrazu nie do pobicia..
Zapytam inaczej:
Na ile gorszy jest Samsung 42C7H (ewentualnie 42Q7H) ???
Czy mimo wszystko to co on wyświetla godne jest określenia 'dobry' ???
Tak btw - czym różnią się C7H od Q7H ?? tylko obudową ?

Oczekuję dobrego obrazu, ale też dobrego wyglądu zewnętrznego :/
Do wszystkiego dochodzi fakt, że do panasa trzeba dokupić podstawkę, a te są w (imho) chorych cenach.. :/ (wieszak u mnie odpada)..

Proszę więc:
NIECH KTOŚ PORÓWNA TE PLAZMY POD WZGLĘDEM WYŚWIETLANEGO OBRAZU !!!
W sieci jest bardzo mało ocen tych samsungów i kompletnie brak porównań z panasem pv60...

HELP :(
 

Smartek

New member
zepol napisał:
(..)Pozostawała sprawa jego wyglądu i tej próby w przypadku mojej żony ten panas nie przeszedł (pomijam fakt, że mi też się całkowicie nie podoba)..
(...)
Zapytam tylko - widzieliscie tego Panasa z metalowa podstawka?
Od razu wyglada inaczej.
Kazdy znajomy, ktory przychodzi do mojego domu pierwszy raz jest, zachwycony wygladem samej plazmy (i to jak sie ona prezentuje), a takze obrazem :).

Pzdr.
 

zepol

New member
Smartek napisał:
Zapytam tylko - widzieliscie tego Panasa z metalowa podstawka?
Od razu wyglada inaczej.
Kazdy znajomy, ktory przychodzi do mojego domu pierwszy raz jest, zachwycony wygladem samej plazmy (i to jak sie ona prezentuje), a takze obrazem :).

Pzdr.
Na żywo widziałem tylko wiszący..
O której konkretnie podstawce piszesz ?? Można linka.. ?
Widziałem w necie różne podstawki pod panasy.. Najciekawiej prezentował się oryginalny stolik w wyjątkowo 'promocyjnej' cenie :/

Najgorsze jest to, że kolor srebrny kompletnie do niczego nam nie pasuje, a ten w panasie i jego podstawkach przeważa :(
:hihi: :hihi: :hihi: srebrny plastik + wenge + mosiądz
Kto wymyślał te kolory obudowy ?? :fool:

Nie wiem... najwyżej go obkleje czarną taśmą albo pomaluje markerem :x
 

zepol

New member
PAZ napisał:
@Zepol; Proszę tu jest link do podstawki, o której pisze @Smartek KLIK .
Dzięki..
Mimo, że to alledrogo - cena imho CHORA... 600 pln za podstawkę ??? za tyle będę kupował cały stolik na sprzęt :-?
Pomijam kwestię dziwnych warunków sprzedaży:
"...nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń..." ROTFL

kurna - najchętniej to bym go przybił do ściany... szkoda tylko, że mam same 'skosy' :/

pzdr :D
 

Smartek

New member
zepol napisał:
Dzięki..
Mimo, że to alledrogo - cena imho CHORA... 600 pln za podstawkę ??? za tyle będę kupował cały stolik na sprzęt :-? (...)

Nie nalezy traktowac tego jako 'cene za podstawke', ale dodac ja do ceny plazmy i traktowac jako 'cene za caly TV' :).
Kto wie - moze np. LG 42px5r, ktory ma podstawke w komplecie, gdyby mial inne do wyboru (stolik, plastikowa, metalowo-obrotowa) to cena za sam TV tez bylaby nizsza?

W skrocie - podejrzewam, ze jakby w Panasie byla tylko jedna podstawka, sprzedawana od razu i z cena o 600zl drozsza to nikt by nie marudzil..

Mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi :).
Pzdr.
 
Do góry