jaka plazma do 4 tys zl?

corning

New member
kaszpir napisał:
Jeśli nie przeszkadza Ci tragicznie paskudna obudowa wraz z podstawą oraz zamontowane w plaźmie wemntylatory to kupuj PV45 ...

Ja wybrałem Samsunga C91H , ze względu że ma chyba jedną z ładniejszych obudów , brak wentylatorów , kupę "bajerów" i naprawdę ładny obraz ...

nie chcę być złośliwy, ale bardzo uważnie czytam niniejsze forum... zapomniałeś dodać, że nacieszyłeś się swoim TV raptem parę dni, bo wylądował w serwisie...

nie ma w tym nic uszczypliwego z mojej strony, ale jeżeli ja bym kupił sprzęt (nieważne TV, czy golarkę do włosów...) i po paru dniach musiałbym skladać reklamację to na pewno bym go nie chwalil pod niebiosa. Czyż awaryjność (a raczej jej brak) sprzętu to nie jeden z najważniejszych punktów dla których dokonujemy zakupów.

Ot taka mala dygresja...
 

kaszpir

New member
corning napisał:
nie chcę być złośliwy, ale bardzo uważnie czytam niniejsze forum... zapomniałeś dodać, że nacieszyłeś się swoim TV raptem parę dni, bo wylądował w serwisie...

Ot taka mala dygresja...

No i ?

No cóż pech ...

Przy obecnym dążeniu do tego aby produkt był najtańszy , jakoś produkcji i używanych podzespołów ciągle ulega pogorszeniu ...

Niestety nie ma żadnej pewności że kupując sprzet nawet bardzo drogi on się nie zepsuje , ale po to ma się gwarancję ...
 

miro.t

New member
Witam.
Podobnie jak rozpoczynający ten wątek szukam dobrej plazmy 42" do kwoty 4500. Jakoś wszyscy mi polecają Panasonica PV70P lub niemiecki odpowiednik PV71F, choc nie wiem na czym polega różnica miedzy nimi.

W sumie to że mam do dyspozycji 4500zł, nie znaczy że trzeba je wykorzystac w całości, dlatego proszę o podanie produktu który bedzie miał dobry stosunek jakości do ceny.
Pozdrawiam.
 

corning

New member
kaszpir napisał:

no i czytając temat o nowych plazmach samsungach (przyznam się szczerze, że doczytałem do pewnego momentu, bo stwierdziłem, że dalej nie warto) na trzech użytkowników, którzy zakupili sprzęt ninejszej marki - dwóch złożyło reklamację...

hmm chyba faktycznie pech, albo...

Powiem na marginesie, że nie jestem fanem jakiejkolwiek marki, szukam tylko dobrego TV i szczerze mówiąc czytając opinie o LCD i plazmach dochodzę do wniosku, że skoro mój stary poczciwy CRT gra bez zarzutu to powstrzymam się zakupem, zwłaszcza, że w tym wypadku czas gra na moją korzyść.

Pozdrawiam
 

kaszpir

New member
corning napisał:
no i czytając temat o nowych plazmach samsungach (przyznam się szczerze, że doczytałem do pewnego momentu, bo stwierdziłem, że dalej nie warto) na trzech użytkowników, którzy zakupili sprzęt ninejszej marki - dwóch złożyło reklamację...

hmm chyba faktycznie pech, albo...

Pozdrawiam

Kupiło znacznie więcej osób.

Awarie zdażają się o wiele częściej. Tyle że mało kto się tym "chwali". Tak samo jak znajdzie jakieś wady.
Ja opisywałem bez żadnych ogródek co mi się podoba a co mi sie nie podoba i nie widziałem przyczyny aby opisać że się uszkodził ...
Jak sądzisz że kupisz np. LG lub Panasonica i będzie miał sprzęt który nigdy się nie zepsuje to się głęboko mylisz. Lepiej jak ma się popsuć niech popsuje się na gwarancji niż po ...
 

bart3miastoo

New member
Koledzy wszystko sie zgadza :) do 10rat oprocentowanie jest zero %,a powyzje juz nie. Ja niestety rozstalem z kobieta i urzadzam mieszaknie od nowa, wiec wydatki sa stad te raty:) Pojezdzielm po paru sklepach, pobajerowalem-jestem handlowcem, wiec wiem jak to robic :) Popatrzylem i zdecydowalem sie na plazme Samsunga PS42c7h za ok 3900, dzis jade kupic, wiec musza jeszcze zjechac:) Ciekawe jest tylko, ze w jednym avansie chca za nia 4499 i zeszli tylko stowe!! a w innym znacznie wiecej zeszli-tylko tam gadalem z facetem a tu z kobieta;) Dzieki za pomoc i rady. Mam nadzieje, ze bedzie mi dobrze sluzyc. Wybralem ja, obraz wg mnie porownywalny do lg, panasonic jest obrzydliwy, a ten samsung piekny :) pozdrawiam !
 

watsup

New member
I tak ot nastepna osoba ulegla ILUZJI ładnego design-u SAMSUNGA nie bacząc na różowe twarze ludzi na ekranie :D

Ale to moje priv zdanie :)

Ja czekam jeszcze chwilke i biore na raty częściowo ale tylko Pioneer...bo jestem biedny i dlatego nie stać mnie na wyżucanie pieniędzy !
 

gr@il

New member
watsup napisał:
I tak ot nastepna osoba ulegla ILUZJI ładnego design-u SAMSUNGA nie bacząc na różowe twarze ludzi na ekranie :D

Ale to moje priv zdanie :)

Dobrze, że napisałeś iż jest to twoje zdanie. Pozostałym, którzy nie mogą się zdecydować, proponuję,
1. Osobiście sprawdzić jak wygląda obraz i jak można go regulować
2. Wyrażać opinię

WATSUP wyraził opinię, ale wg mnie nie sprawdził nowych Samsungów w działaniu. Nowe modele mają tak rozbudowane możliwości regulacji obrazu, że o różowych twarzach nie ma mowy.
 
Czy kyóraś z osób, która chwali tu Samsunga zna choć jeden produkt elektroniczny tej marki, który byłby pozbawiony jakiś wad. Z dotychczasowego doświadczenia wiem, że w każdym produkcie coś dolega, a 60% z nich to poprostu BUBLE z pięknym designem i mistrzowskim marketingem.:x
 

kaszpir

New member
daniel26-78 napisał:
Czy kyóraś z osób, która chwali tu Samsunga zna choć jeden produkt elektroniczny tej marki, który byłby pozbawiony jakiś wad. Z dotychczasowego doświadczenia wiem, że w każdym produkcie coś dolega, a 60% z nich to poprostu BUBLE z pięknym designem i mistrzowskim marketingem.:x
Czyżby jakieś kompleksy kolega miał ??? Samsung to olbrzymia korporacja która robi sprzęt i podzespoły najwyższej jakości , które to są stosowane w wielu innych urządzeniach innych marek ... Np. półprzewodniki samsunga , pamięci , matrycy PVA , P-PVA, S-IPS ... Są to tak rewelacyjne matryce LCD że są montowane w ... TV Sony , Dell i wielu innych marek ... Ja sam chciałem kupić plazmę Panasonica gdyż poprzedni mój TV to był właśnie Panasonic , ale ... kupiłem Samsunga ... I szczerze jakoś nie czuję się z tym źle , a nawet bardzo dobrze bo kupiłem produkt z którego jestem zadowolony , zarówno z jakości obrazu , funkcji i także obudowy .. W domu mam też kuchenkę mikrofalową Samsunga :) Działa idealnie od 4 lat :) A co do bubli , to buble produkują WSZYSCY producenci. Obecnie jest trend aby obniżać koszty i co chwilę wydawać nowy produkt. Najpierw produkt się "wydaje" a potem piszę sie do niego oprogramowanie i poprawia ... Nic na to się nie poradzi ... Nie ma produktów idealnych i bezawaryjnych ...
 

baranskia

Member
Panowie... ad rem! Przechodźmy do rzeczy: jaka plazma za 4k PLN?!

:krol:
Panowie, szkoda kopii kruszyć i spierać się o głupstwa...:spam:
Przechodźmy do rzeczy: jaka plazma za 4k PLN?!
No, jaka?!
:niewiem:
Pozdro!
Adam
 

corning

New member
może to zbyt dosadne porównanie, ale to tak, jakbyś zapytał którą kobietę wybrać za żonę... to Ty musisz ocenić, który model najbardziej Ci pasuje.

Moje głos na dzień dzisiejszy wędruje do Panasonica 37PV70....
 

estor

New member
witam czy za 4000 zł LG 42pc1rr to dobry wybór. nie mam juz siła na szukanie
i jest to kwota która chciałem przeznaczyć. Opini jest tyle ze już mnie głowa boli , kazdy ma inny problem i chyba nie ma najlepszej decyzji.
 

smoku666

New member
estor napisał:
witam czy za 4000 zł LG 42pc1rr to dobry wybór. nie mam juz siła na szukanie
i jest to kwota która chciałem przeznaczyć. Opini jest tyle ze już mnie głowa boli , kazdy ma inny problem i chyba nie ma najlepszej decyzji.

4000 PLN to bardzo dobra cena za ten tv..... możesz go brac w ciemno za tą kase...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Polecam plazmę
Panasonica PV 45
Samsunga 42 CQ 91
LG 42 PC1R
Wg. wymienionej kolejności.
 

KotD

New member
Witam w tym wątku. W Avansie pojawiła się ciekawa oferta na LG 42pc1rr. Czy Warto kupić ten televizor za 3900 PLN?
 
Do góry