jaka plazma do 3500zł?czy może led?

kamilo87

New member
Witam -mam problem i nie wiem jaki wybrać model-mianowicie jakieś 3,5-4,3 metra będzie odległość-czyli planuje coś z 50 calowych-aczkolwiek nie wiem jaki model wybrać-kiedyś dobre były lg pk 350 ,550 samsungi też jakieś( pomimo mruczenia)-panasonic też był dobry


i jeszcze jeden problem-co teraz brać plazmę czy leda? czy led to jeszcze niedopracowana technologia i sie nie oplaca...? co sadzicie o tych 3d?-czy wziąć zwykła plazmę i za kilka lat5-8 wziąć dopiero 3d jak będzie dopracowany?



cena do 3500zł co byście doradzili z plazm? przydałoby się usb..


odległość jak pisałem 3,5-4,3 metra ogolnie pokój w miarę ciemny rolety wszędzie bambusowe ciemne ...
 

tdx

New member
Bez reklam
Panas 50G30 to na początek jeśli led to w tej cenie ciężko coś dużego i dobrego znaleźć - polecał bym raczej LCD 46EX500 Sonego

Co do USB to sugeruje kupić playera za 300 zł który poradzi sobie z każdym formatem niż specjalnie szukać czegoś co odtwarza wszystkie kodeki
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to masz ciekawe modele do wyboru przy takich warunkach :
46VL 748
46 Le 820
Panasonic 50 G 30
 

kamilo87

New member
Pokój jak się zasłoni rolety to jest ciemno-czyli jak coś brać tego panasonica TX-P50G30E

,a w stosunku cena jakość- modele typu lg pk550 czy samsung PS50C550-za stare czy jeszcze bardziej się je opłaca kupić?


Czy lepiej brać tego panasa jeżeli coś...
 

cactusek

New member
Bez reklam
W tym roku zamiast pk550 jest pz570 i możesz sie nad nim zastanowić szczególnie jesli zależy ci na dobrym odtwarzaczu multimediów, internecie i innych bajerach których nie ma G30. Plusem G30 jest dobry filtr, minusem zacofanie Panasonica jesli chodzi o odtwarzacz, no i duża cześć tych plazm buczy :/
Odpowiednikiem C550 jest w tym roku D550 ale nie polecam - lustro i nie ma wielu zalet.
 

kamilo87

New member
Witam ponownie chciałem się spytać czy Jest jakaś różnica w panasach txp50g30 i literkach e, b na końcu w różnych sklepach?

A także czy ma on internet-jakieś widzę łącze do podłączenia -ale na czym polega ten internet?-klawiaturę podłączam myszkę i śmigam jak na kompie?po necie allegro itp itd..?


Dzisiaj mam zamiar brać tv i mam dylemat czy wziąć coś starego typu lg pk350/550 samsung c550, czy może w tego panasa wchodzić? Czy różnica w cenie odzwierciedla się także w zastosowanej technologi na korzyść panasa?


Z góry dziękuje za odpowiedzi...
 
Ostatnia edycja:

kamilo87

New member
Witam ponownie -znajomi którzy naprawiają tv-ale raczej stare i inny który sprzedaje doradzili mi 51d550 samsunga(cena niby też jest ważna...)-aczkolwiek trochę poczytałem ma niby te -3d i więcej bajerów ale obraz gorszy...

Mam ważne jedno pytanie czy na tym 50g30 jest funkcja po podłączeniu internetu przeglądać internet jak w komputerze? czy tylko te niektóre funkcje sa typu zbiór filmów jakieś coś tam Picassa i inne ...-bo chodzi o to że mój starszy chce to kupić a on lubi śmigać po necie allegro oto moto...
 

kamilo87

New member
Mam jedno ważne pytanie czy tx-p50st30e to to samo co tx-p50g30e tylko że ma 3d? czy czymś się różni na niekorzyść wzgledem 50g30e w jakości obrazu fhd?


Mam jeszcze jedno pytanie czy 51d550 samsung ma internet czy tylko jest Ethernet do aktualizacji?

byłem dzisiaj w sklepie popatrzyłem ale tylko na jeden 51d490 -mieli też 42tx-p50g30 ale pilota nie miał i nie włączył...żenada-odnośnie tego 51d490 obraz taki sobie...rewelacji nie ma i tak właśnie mam mętlik w głowie...czy 50g30 czy 50st30e czy 51d550...ogólnie to 50g30 i 51d550 wchodzą w grę...


Pomóżcie...
 

don111

Banned
ten Samsung to półka niżej, czerń, płynność, filtr....
jak masz na tyle $ to dopłać do Panasonica G lub ST, jeśli faktycznie zamierzasz trzymać tv 5 lat albo dłużej to lepiej ten drugi z 3d, przynajmniej nie będziesz żałował jak w przyszłości od czasu do czasu coś obejrzysz (jakość G/ST jest praktycznie identyczna, w ST brak trybu thx ale jest inny filtr i chyba nieco lepsza czerń)
 
Do góry