jaka plazma dla biedaka

antek12

New member
witam
chce se kupic fajna plazme tylko nie wiem ktora wybrac,rynek jest tak zawalony ze sie gubie
mam trzy wybrane modele
lg 42pq3000 lub 6000 zalezy od kasy
samsung ps42b450
panasonic
tx p42x10



plazma bedzie glownie uzywane do ogladania tv sd(cyfra+),czasami podepne kompa,dvd
pokoj ma 4x5,naslonecznienie 50%
mam nadzieje ze mi pomozecie wybrac ten wymarzony telewizor

pozdro
 

Trane

New member
antek12 napisał:
witam
chce se kupic fajna plazme tylko nie wiem ktora wybrac,rynek jest tak zawalony ze sie gubie
mam trzy wybrane modele
lg 42pq3000 lub 6000 zalezy od kasy
samsung ps42b450
panasonic
tx p42x10



plazma bedzie glownie uzywane do ogladania tv sd(cyfra+),czasami podepne kompa,dvd
pokoj ma 4x5,naslonecznienie 50%
mam nadzieje ze mi pomozecie wybrac ten wymarzony telewizor

pozdro

Obraz na tych trzech telewizorach będzie podobny, niektórzy pewnie wskażą że na Panasonicu najlepszy. Ale ja bym wybrał LG PQ3000 - jego przewaga nad pozostałymi modelami to gniazdo USB, a na nim obsługa obrazków, mp3 i (nieoficjalnie - po zmianie ustawień w menu serwisowym) avi (divx) w rozdzielczości max 720x576. LG PQ6000 ma już oficjalnie obsługę avi, ale jest droższy od PQ3000.
Ale proponuję udać się do sklepu i porównać te modele na własne oczy, kupujesz telewizor dla siebie, a nie dlatego że ktoś Ci coś wciska;-)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli nasłonecznienie 50% - to sprawdziłbym we własnym domu :
Panasonica 42 X 10
JVC 42 P 80
Toshiba 42 X 3000
Hitachi 42 VP01
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
decyzja należy do Ciebie - ale w sklepie na programach demo gra inaczej niż zagra w domu.
 

Trane

New member
antek12 napisał:
czy 42pq3000 bedzie dobrym wyborem,dzisiaj go widzielem w electword i bardzo mi sie spodobal

Relacja ceny do możliwości/jakości/wyposażenia w tym modelu jest rewelacyjna. Mam LG 50PQ3000 i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Jakość obrazu SD (korzystam z n) przez HDMI jest bardzo dobra, oczywiście w zależności od kanału - ale na to nie ma się wpływu. Niepokoić może jedynie kwestia stosunkowo dużego nasłonecznienia w pokoju w którym telewizor będzie używany (odblaski) i dlatego kiki zaproponował Ci LCD. Wybór należy do Ciebie, optymalnie byłoby rzeczywiście przetestować sprzęt w domu przed zakupem.

Zresztą, poczytaj sobie na temat tej linii telewizorów LG w dziale LG - http://hdtv.com.pl/forum/forumdisplay.php?f=65
 
Ostatnia edycja:
Do góry