Jaka plazma 60" ?

Adrian85

New member
Bez reklam
Widać z tego testu,że to raczej niezły telewizor dla przeciętnego uzytkownika takiego jak ja :)

W poniedzialek sprzedaje samsunga i we wtorek najprawdopodobniej jade po LG :)

Dla ''przeciętnego użytkownika'' jest w porządku( np.odwzorowanie kolorów,świetne SD),ale niestety w tegorocznych modelach jest słaba czerń i jak dla mnie zbyt słaba w porównaniu z moim LG50PK950....zerknąć nie zaszkodzi,ale generalnie lepszy w tym roku będzie Samsung,chyba...
W każdym razie kupuj oczami,a nie testami;)
 
Ostatnia edycja:

Jareckiw

New member
Dla ''przeciętnego użytkownika'' jest w porządku( np.odwzorowanie kolorów,świetne SD),ale niestety w tegorocznych modelach jest słaba czerń i jak dla mnie zbyt słaba w porównaniu z moim LG50PK950....zerknąć nie zaszkodzi,ale generalnie lepszy w tym roku będzie Samsung,chyba...
W każdym razie kupuj oczami,a nie testami;)

Chciałbym kupic oczami,ale nigdzie nie ma tego LG w sklepach i nie moge porównać z Panasonikiem,który własnie ogladalem w Media przed 30 min. super rzeczywiscie,obraz jest perfekcyjny,ewentualnie wezme 55'' bo jeszcze cena jest znosna.A LG PK950 czym sie rozni od PZ950 ? slyszalem o tej czerni,ze jest slaba w tym PZ,ale jak to sie objawia dla zwyklego przecietnego ogladacza jak ja, zauwaze to ???
 

Adrian85

New member
Bez reklam
jak to sie objawia dla zwyklego przecietnego ogladacza jak ja, zauwaze to ???

Nie da się nie zauważyć,ale....
Tak czy inaczej do porównania z panasem VT30 lepszy będzie Samsung 64D8000(i tylko ten model),różnie bywa...czasem własny wzrok potrafi oszukać;)
 
Ostatnia edycja:

Jareckiw

New member
Nie da się nie zauważyć,ale....
Tak czy inaczej do porównania z panasem VT30 lepszy będzie Samsung 64D8000(i tylko ten model),różnie bywa...czasem własny wzrok potrafi oszukać;)

Słyszalem,ze obraz LG wyglada super, dopoki nie postawi sie obok Panasonica.
Na szczsescie nie bede mial takiej okazji wiec to jakies pocieszenie,a do
Samsungów mam awersje i nie skusze sie juz na ta firme.
Zawsze jest 10 dni na oddanie wiec mozna sobie potestowac telewizory w domu przez ten
okres,a to wystarczy by wykryc wady i zalety.
 

don111

Banned
slyszalem o tej czerni,ze jest slaba w tym PZ,ale jak to sie objawia dla zwyklego przecietnego ogladacza jak ja, zauwaze to ???
jak będziesz oglądał w zaciemnieniu to czerń odpowiada za głębię obrazu, w dzień też będzie nieciekawie bo ten LG ma kiepski filtr i obraz robi się wyblakły w porównaniu do Panasonica czy Samsunga
2011 HDTV Shootout Day 1 - Kevin Miller Part 2 - Contrast Ratio & Black Level - YouTube
sprawdź sobie od 30 sekundy
LG PZ950 u góry z prawej, na dole w środku są Panasonic VT30 (poniżej LG), obok VT30 z lewej stoi Samsung D8000
 

don111

Banned
można też zamówić prezentację kilku telewizorów na raz w domu, takie coś przeprowadza Kiki ale nie wiem jaki to koszt... być może się bardziej opłaca niż (trochę ryzykowna) zabawa z odsyłaniem kolejnych tv do sklepów
 
Do góry