Jaka plazma 55 cali

bady87

Member
Witam Mam plazmę g-30 50 cali .Chciałbym zmienić na coś większego np st 50 55cali czy warto może jakiś dobry led nie musi mieć mieć 3d Budżet do 5500 Odległość od ekranu 3,40m
 

ROMAN38

New member
Bez reklam
Cenowo nie wyrobie . Co myślicie o samsungu 60e6500 cena ok jak się ma do st50 czy duża róznica w jakosci obrazu
w testach ten Samsung ma problemy typu -pływająca czerń i biel, inaczej nagłe skoki obu bez płynności tych przejść, ale chyba wszystkie Samsungi na to cierpią!!!!:x
 

bady87

Member
w testach ten Samsung ma problemy typu -pływająca czerń i biel, inaczej nagłe skoki obu bez płynności tych przejść, ale chyba wszystkie Samsungi na to cierpią!!!!:x

Zastanawiam sie jeszcze nad led philips 6007 55 cala ale nie wiem czy odległość nie za mała do leda .Co sadzicie o tym philipsie . W jakiej cenie można kupić okulary do st 50 mogą być zamieniki
 

play007

New member
Bez reklam
Zastanawiam sie jeszcze nad led philips 6007 55 cala ale nie wiem czy odległość nie za mała do leda .Co sadzicie o tym philipsie . W jakiej cenie można kupić okulary do st 50 mogą być zamieniki

Kolego ja oglądam Philipsa 9607 w 60 calach z Twojej odległości i jest..... za mały.Więc nawet się nie zastanawiaj nad zakupem leda 55 cali.Albo plazma ST50 w 65 calach- dobra cena.
 

bady87

Member
Kolego ja oglądam Philipsa 9607 w 60 calach z Twojej odległości i jest..... za mały.Więc nawet się nie zastanawiaj nad zakupem leda 55 cali.Albo plazma ST50 w 65 calach- dobra cena.

Teraz sam nie wiem czy plazmę czy leda trochę sie boję o jakość obrazu w led philipsa ale czytając testy chyba jest ok .Czy ktoś wie jaka jest cena okularów do st-50 i jaki model zamiennik ?
 
Do góry