Jaka plazma 50 cali ?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w Samsungu 50B551 - buczenia nie ma.
Panasonic nie ma w menu oprogramowania do usuwania powidoków.
 

TomeqK

New member
opinia Kikiego

kiki czy plazmy Panasonica są wg. ciebie naprawdę do niczego - czy też masz inne powody do podkreślania ich "ułomności"??
 

arti.sa

New member
yyy
To jak to różnią się obudową 550 buczy a 551 nie?
To może obudowa buczy? ;)
Proszę o dalsze opinie i czy to występuje w danym % i wystarczy sprawdzić przed zakupem?

Jestem w dylemacie bo w 99% nastawiony byłem na 551 :?
 

1siedem

New member
ale za to wszystkie samsungi strzelają (obudowa) przy nagrzewaniu i wychładzaniu.
dlatego między innymi wstrzymałem się do premier wiosennych z zakupem.
gdyby tośka zv (LCD) miała 50-52 cale to już bym ją miał a tak- nic.
wogóle robi się problem z tym calarzem - wśrod lcd-ków coraz mniej 50 calówek - albo 46-7 albo 55.
czekam na premiery samsunga i do czerwca wreszcie kupię :)
 

conrdd

New member
yyy
To jak to różnią się obudową 550 buczy a 551 nie?
To może obudowa buczy? ;)
Proszę o dalsze opinie i czy to występuje w danym % i wystarczy sprawdzić przed zakupem?

Jestem w dylemacie bo w 99% nastawiony byłem na 551 :?

Ja też. Ale po wizytach w różnych sklepach i porównywaniu plazm zrezygnowałem z Samsunga i kupuję Panasonica 50X20E. Lepiej mieć lepsze kolory i czerń w HDReady niż gorsze w FullHD.

Niestety - za dobre FullHD trzeba zapłacić więcej niż 3000-3500zł.
 

a.b.m

New member
witam pozwole sobie podpiac sie pod temat, postanowilem przeniesc obecna plazme z salonu (Panasonic 42PV80) do innego pokoju i zastapic ja wieksza plazma ok 50'
prosilbym wiec o rady

A więc w skrócie:
Jakie masz warunki - pokój 6m x 4m, okno na północ
Preferowana wielkość matrycy – 50'+
Preferowane marki - brak
Jaki sygnał – cyfra+, narazie w sd
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku? – na wprost
Jaka odległość od ekranu – od 3 do 4 m (raczej )
Jakie urządzenia do podłączenia - dvd, laptop
Jaka klasa cenowa – do 3 tys (im mniej tym lepiej)
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy – dzien i noc
Jakie masz nasłonecznienie pokoju – okno na polnoc, telewizor na ścianie północno-zachodniej
Ile osób zasiada przed telewizorem – 2-6
Jaki masz ulubiony program – sportowe, przyrodnicze
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła - przy świetle (z przedpokoju),
Ma stać czy wisieć - wisieć
Czy ma być HD Ready czy Full HD – w tej klasie cenowej HD ready

zdaje sobie sprawe ze w tym przedziale cenowym nie ma za duzego wyboru,
kilka modeli Panasa, LG i Samsunga
najwazniejsza jest dla mnie cena wiec jezeli mialbym doplacac do FullHD 500 zl to wybralbym HD Ready
nie za bardzo odpowidada mi rowniez jakiekolwiek buczenie i inne odglosy dochodzace z tv wiec czyzby zostal mi tylko Panas?

musze dodac ze z obecnego Panasonica jest bardzo zadowolony

z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi
 
Ostatnia edycja:

p.sacharczuk

New member
Witam Panowie i Panie.
Jestem nowy na forum i od razu mam pytanie. Szukam TV 50 cali lub wiecej do 3500 tysiaca. Z tego co wyszukałem to mam mozliwość kupić 50PQ2000 za 2499 zł. (50Hz), do tego zastanawiam sie nad 50PS3000 za 3000 zł.,do tego PS-50B550 za około 2800 zł., i teraz inna beczka LCD SONY 52V4000 za 2990 zł. Który byście wybrali?? Zależy mi na 3 łączach HDMI (CYFRA, N, PS3) i miło by było jak by to było 100 Hz. Może jakiś Panasonic??

Co byście doradzili?? Osobiście mocno sie zastanawiam nad Sonym. Ale jak wy byście wybrali?? Wiem że kwota do wydania jest nie duża ale mam dostęp do wielu modeli w naprawdę atrakcyjnych cenach :)

Czekam na odzew z wasze strony :)
 
Ostatnia edycja:

osip

New member
Witam Panowie i Panie.
Jestem nowy na forum i od razu mam pytanie. Szukam TV 50 cali lub wiecej do 3500 tysiaca. Z tego co wyszukałem to mam mozliwość kupić 50PQ2000 za 2499 zł. (50Hz), do tego zastanawiam sie nad 50PS3000 za 3000 zł.,do tego PS-50B550 za około 2800 zł., i teraz inna beczka LCD SONY 52V4000 za 2990 zł. Który byście wybrali?? Zależy mi na 3 łączach HDMI (CYFRA, N, PS3) i miło by było jak by to było 100 Hz. Może jakiś Panasonic??

Co byście doradzili?? Osobiście mocno sie zastanawiam nad Sonym. Ale jak wy byście wybrali?? Wiem że kwota do wydania jest nie duża ale mam dostęp do wielu modeli w naprawdę atrakcyjnych cenach :)

Czekam na odzew z wasze strony :)



Za malo danych
Odpowiedz na zestaw pytan, jak kolega a.b.m 3 posty wyzej
Ile czasu dziennie, bedziesz spedzal na ps3
 
Ostatnia edycja:

p.sacharczuk

New member
Jakie masz warunki - pokój 6m x 4m, okno na północ i zachód
Preferowana wielkość matrycy – 50'+
Preferowane marki - brak
Jaki sygnał – cyfra+, "n"
Czy siedzisz na wprost telewizora czy również z boku? – na wprost
Jaka odległość od ekranu – 4 m
Jakie urządzenia do podłączenia - Cyfra+, "N", PS3, dvd,
Jaka klasa cenowa – do 3,5 tysiąca
Więcej oglądasz w dzień czy w nocy – wieczór z opcją noc, w weekendy w dzień
Jakie masz nasłonecznienie pokoju – okno na polnoc i zachód, telewizor na ścianie południowo-zachodniej
Ile osób zasiada przed telewizorem – 2-4
Jaki masz ulubiony program – sportowe, dokumentalne, film
Oglądasz przy włączonym świetle czy bez światła - przy świetle (bocZne kinkiety, 5 metrów od TV),
Ma stać czy wisieć - stać (podstawa na wysokości 50-60 cm)
Czy ma być HD Ready czy Full HD – wolałbym FULL HD

Czas przy konsoli PS3 - godzina dziennie w porach wieczornych do tego w weekendy w dzień (różne godziny) około 2 godzin.
 

p.sacharczuk

New member
Sony nie ma takiej ceny ale z pewnego źródła mam dostęp :) Pracuje w firmie która handluje sprzętem RTV. Mam dostęp do tego modelu w tej cenie i jest tylko jedna sztuka :) Ale troszkę praciował. A jest możliwośc w Sonym sprawdzić ile ma przepracowanych godzin?? Może jakoś przez wejście w menu serwisowe??
 

osip

New member
ja bym bral plazme full hd.
Sam 50b550,
chyba, ze uda ci sie znalezc jeszcze w sklepach 50b650 [bo potrafia bywac po 3500zł]
 

p.sacharczuk

New member
ja bym bral plazme full hd.
Sam 50b550,
chyba, ze uda ci sie znalesc jeszcze w sklepach 50b650 [bo potrafia bywac po 3500zł]

a nie 50PS3000?? z Lg?? co przemawia za Samsungiem?? masz ten model?? Słyszałem o burczeniu, wiem ze można podnieść nawet do 850 ten model :) Ale "why" nie LG?? Może jakiś Panasonic??
 

amlas

New member
polecam panasa 50x10y

polecam tego panasa co mam w podpisie, jak jeszcze znajdziesz w sklepach. i zostanie Ci trochę kasy.
użytkuję od kilku miesięcy i jestem b. zadowolony
 

osip

New member
Panasa full hd, nie znajdziesz do 3500

Sama 50550, mozesz przerobic [stanie sie bardziej multimedialny] w menu serwisowym do wersji praktycznie 50b650.

Lg tez jest dobrym tv, duzo osob sobie go chwali.

Ja bym wybral 50b650, tylko ciezko go teraz znalezc, choc widzilem ostatnio w sklepie za 3499.
 
Do góry