jaka plazma 50 cali do 3tyś.

alex326

New member
odległość od ekranu ? 4,5-5m
jak słońce świeci w pokoju ? w załączniku projekt
Jak duży jest pokój ? 8 x 5m
jakie programy najczęściej oglądasz? discovery, polsat,tvn turbo, czasami meczyk
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? 10% dzień 90% po 19
preferowana wielkość telewizora? 50
preferowana marka ? obojętna
czego nie lubisz w telewizorach? nie wiem
jakie urządzenia będą podłączone ? dekoder sat n hdtv, dvd, komputer, dysk USB filmy Dvix,
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? 90%TV 10% komp i filmy z dysku USB
jakimi złączami ? euro, hdmi, usb
jaki masz sygnał ? SD
ile programów HD ? tyle ile jest w nce(13)
ma stać czy wisieć ? wisieć
jaka klasa cenowa ? 3000
Musi mieć obowiązkowo 100hz, mile widziane USB divx.
mam na oku panasonic p50x20e lub LG 50PJ550
Proszę o wasze propozycje/porady.
 

Attachments

  • dom.jpg
    dom.jpg
    12,9 KB · Wyś: 567

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wielkość odpowiednia
na wyższe modele nie wystrczy kasy
Zostalbym przy Panasonic 50 x20
 

Jaras73

New member
Ze swojej strony dodam:
Panasonic 50 S20 - 3.459,00
Samsung 50 C6500 - 4.070,00
A w temacie mamy - Plazma 50" do 3.000
No chyba że wiecie gdzie kupić Sama za 3,500 (a niech strace - dam 3.700 :blagam:)
 

don111

Banned
do takich warunków (odległość 4,5m do ekranu) to spokojnie wystarczy ten ostatni, lub Samsung C (ale bez przekonania), powinno być najmniej problemów
 

alex326

New member
czyli nic lepszego od panasonica nie znajde :)? w necie doczytalem sie że ta seria samsunga C ma problem z ,,migotaniem" obrazu i brzęczącymi glosnikami. Więc to troche go dyskfalifikuje bo jak kupuje nowy sprzęt to musi wszystko idealnie dzialać.
 

don111

Banned
wg mnie Panasonic to zdecydowanie najpewniejszy wybór, nie powinno być żadnych problemów czy niejasności czy coś miga czy nie, poza tym jakość obrazu jest zbliżona na obydwu
przewaga Samsunga (full hd) przy tych warunkach staje się nieistotna
 

alex326

New member
szczerze to full hd mi nie potrzebne. Ponieważ full hd mozemy uzyskac tylko z blu-ray czy z ps3. a nie planuje miec tego ani tego. a kanały z N hdtv i tak nie są nadawane w full hd
 

alex326

New member
myslalem że w HD ready :). Czyli ostatecznie Panasonic będzie najlepszym wyborem? może jest coś lepszego w cenie do 3 tyś ?
 
Do góry