Jaka plazma 37" najlepsza do SD? Budżet ok. 3500zł

mecenas666

New member
Witam! Po kilku miesiącach męczarni i walki z moim tv lcd Samsung r82b (bardzo słaba wręcz jakosc sygnalu SD, smużenie, pixeloza...) postanowilem przesiąść się na plazme, gdyż wedlug powszechnej opinii powinna lepiej poradzić sobie z sygnalem SD, a w moim przypadku przesiadka na HD w najblizszym czasie nie jest realna. Budżet to ok 3500zł, chętnie zamowie cos przez internet aby zaoszczędzić troszke kasy.

TV będzie współpracowal z komputerem (wyposażony w wyjście hdmi, więc nie potrzebuje jakichś specjalnych wejść w TV), tunerem Ferguson fx-7600uci podłączonym przez kabel component tech+link, a także sporadycznie z DVD. Baaaardzo zależy mi na tym, aby wybrany ostatecznie model plazmy mozliwie najlepiej radzil sobie z sygnalem SD tak, abym nie musial już nic zmieniać i byl w 100% zadowolony.
Myślałem głównie nad plazmami w rozmiarze 37" (ewentualnie 32" jak sie trafi), nie mam upatrzonej żadnej marki - ma być jak najlepszy w tym przedziale cenowym.

TV będę oglądał z odległości ok 3m pod lekkim kątem, pokój raczej slabo nasloneczniony (jedynie z rana).

Czekam na propozycje, pozdrawiam!
 

wader11

New member
Popatrz na Panasonic 37PV80

dobrze gra i ladny kontrast. Troche taniej widzialem Philipsa 5332 za 3050 - ale ten philips nie ma 100Hz podobno :) . Jednak lepiej idz w strone Panasonic :)
 

Hary

New member
Za 3500 możesz mieć panasonica PV 80, miałem przez chwilę w domu podłączonego do DVD i cyfry, radził sobie całkiem dobrze z cyfrą a jeszcze lepiej z DVD (sygnał szedł po HDMI 720p). Stał obok mojego pionka 8G więc subiektywnie nie wypadł rewelacyjnie (no może z wyjątkiem głosności pracy - nie było nic słychac po włączeniu a w pionku troszkę słychac wentylatory jak nie ma głosu) no ale to inna kategoria. Podsumowując za za 3500 nic lepszego nie dostaniesz. Nie pamiętam czy ma wejście komponent ale chyba tak. Na 3 metry odległości na pewno odpada 32", 37" też może wydać Ci się troche mało, więc może 42 PV 80, za miesiąc pewnie bedą po 3,500-3,600

Pozdrawiam,
 

mecenas666

New member
Czy 37PV80 będzie najlepszym wyborem w tej klasie cenowej? Jak radzi sobie z sygnałem SD - wie ktoś? Może jakieś porównanie z innymi modelami? Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jest zdecydowanie najlepszym mmodelem na rynku - bo jedynym.
Nikt więcej nie produkuje plazme w tej klasie , ale faktycznie gra znakomicie i tyle.
 

kajo321

New member
Od kilku dni jestem szczesliwym posiadaczem plazmy Panasonic 37PV80. Dla mnie rewelacja. Odbieram szgnal z kablowki i jest ok. Goraco polecam Ci ten model. Bedzie Pan zadowolony... :)
 
Do góry