Jaka plazma 37-42" do ~3200zł

krzysztofm1

New member
Na Skapcu znalazlem taka opinie nt. Panasonica TX-P42S10E 42":

"to nie jest telewizor FULL HD wyświetla tylko 900 linii( patrz Panasonic Polska ) a powinien wyświetlać 1920 x 1080
Czytam te wszystkie opinie i przecieram oczy ze ździwienia .
Sami siebie oszukujecie z tym Full HD >
BIEGNIJCIE DO SKLEPU I ZABIERAJCIE SZYBKO PIENIADZE.
Po drugie piszą cokolwiek - najpierw trzeba przeczytać instrukcję. Wszyscy piszą jak "małpy " Full HD
Piszecie jaki wspaniały obraz - po co Wam satelity i programy HD wystarczy zwykly telewizor i będzie prawie to samo
MILEGO OGLĄDANIA I SZPANOWANIA TYM FUL HD 900 linii
A prawie go kupiłem - zastanawiał mnie tylko tak niski pobor pradu i zacząłem wertować dokladny opis telewizora".

Jestem lamer ;-) w tych sprawach wiec prosze o wypowiedz specjalistow.

K.
 

damiantomek2

New member
Kup w necie bedzie taniej.

fantomik napisał:
gorylla dzięki za porady. Byłem dzisiaj na wycieczce po sklepach. Oba wymienione przeze mnie tv są tańsze w Euro niż w MM. Jednak zdecyduję się na FH. P42S10E jest za 3200, ale raczej kupię ciut uboższego P42U10E za 2490- jakby nie patrzeć 700 zł piechotą nie chodzi, a jakoś przeżyję bez jednego hdmi i wyjścia komputerowego.
Witaj
Na Allegro jest hurtownia El-Sat z Giżycka, w której 42S10E jest za
2 719+koszty przesyłki. Są info. o niej nawet w tym wątku i "Gdzie kupić".


Pozdrawiam
 

damiantomek2

New member
damiantomek2 napisał:
Witaj
Na Allegro jest hurtownia El-Sat z Giżycka, w której 42S10E jest za
2 719+koszty przesyłki. Są info. o niej nawet w tym wątku i "Gdzie kupić".


Pozdrawiam
Pomyłka info. o El-Sat są w wontku Panasonic seria X10 (TX-P37X10, TX-P42X10, TX-P50X10) test, opinie, wszy
oraz "Gdzie kupić?"

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie szukaj samej ceny - bo się wkrótce zdziwisz jak trzeba będzie realizować gwarancję .
 

slimak

New member
Bez reklam
krzysztofm1 napisał:
Na Skapcu znalazlem taka opinie nt. Panasonica TX-P42S10E 42":

"to nie jest telewizor FULL HD wyświetla tylko 900 linii( patrz Panasonic Polska ) a powinien wyświetlać 1920 x 1080
Czytam te wszystkie opinie i przecieram oczy ze ździwienia .
Sami siebie oszukujecie z tym Full HD >
BIEGNIJCIE DO SKLEPU I ZABIERAJCIE SZYBKO PIENIADZE.
Po drugie piszą cokolwiek - najpierw trzeba przeczytać instrukcję. Wszyscy piszą jak "małpy " Full HD
Piszecie jaki wspaniały obraz - po co Wam satelity i programy HD wystarczy zwykly telewizor i będzie prawie to samo
MILEGO OGLĄDANIA I SZPANOWANIA TYM FUL HD 900 linii
A prawie go kupiłem - zastanawiał mnie tylko tak niski pobor pradu i zacząłem wertować dokladny opis telewizora".

Jestem lamer ;-) w tych sprawach wiec prosze o wypowiedz specjalistow.

K.

:shock: :lol: :hihi: :shock: :lol: :hihi: :shock: :lol: :hihi: :shock: :lol: :hihi: :shock: :lol: :hihi: :shock: :lol: :hihi: :shock: :lol: :hihi: :shock: :lol: :hihi:


Ponieważ czym szybciej porusza się wyświetlany przedmiot na ekranie TV tym telewizor pokazuje mniej detali. Panasonic żeby pokazać przewagę nad innymi markami wprowadził podawanie rozdzielczości obrazu ruchomego.

Modele G, V, Z w obrazie ruchomym pokazują 1080 linii, czyli max dla 1920x1080.
Modele niższe U i S pokazują 900 linii.

Jeszcze w ubiegłym roku wśród TV Full HD niebyło takiego któryby pokazywał według standardu Panasonica 1080 linii. Plazmy Panasonic pz/py 900linii, max dla LCD wynosił 300-500 linii. W porywach do 900 linii w modelu (200Hz) sony Z4500.
 

damiantomek2

New member
kiki napisał:
nie szukaj samej ceny - bo się wkrótce zdziwisz jak trzeba będzie realizować gwarancję .
Witaj
Jeśli coś z tą hurtownią jest nie tak to proszę o info. bo przymierzam się
do zakupu u nich tylko jeszcze małe zastanowienie nad modelem.

Pozdrawiam
 

lajosz

New member
damiantomek2 napisał:
Witaj
Jeśli coś z tą hurtownią jest nie tak to proszę o info. bo przymierzam się
do zakupu u nich tylko jeszcze małe zastanowienie nad modelem.

Pozdrawiam


Zanim kiki się odniesie do pytania, to proponuję poczytać sobie wątek założony przez użytkownika --> gilek1975 w dziale HDforum --> Video --> LCD --> Toshiba ---> temat Gwarancja Toshiba.

Co prawda nie dotyczy to ani tego sklepu (hurtowni) w którym chcesz kupić, ani tej marki TV, ale daje do myślenia.
Generalnie chodzi o to, że jak pożałujesz tych 200zł dodatkowo, to możesz stracić znacznie więcej niż tylko te 200 stówy, no ale wybór należy do Ciebie.
 
Do góry