jaka platforma wedlug was ma przed soba najwiekszy rozwoj ?

Lech

New member
Bez reklam
raczek84 napisał:
Oczywiście Nka ma swoje wady i zalety ale jest to nowa platforma a mentalność Polaków jest taka że od razu by chcieli żeby nowe od razu było lepsze niestety na wszystko potrzeba czasu a moim zdaniem Nka za kilka lat będzie mogła konkurować z Cyfrą, ale jak mówię poczekamy zobaczymy.

Walnołeś jak właściciel N-ki, a co mnie obchodzi czy jest nowa czy stara? Każe sobie płacić za ofertę i tyle. Wcale nie jest tania bo cała oferta kosztuje 120PLN [ jeżeli ktoś przytacza 145 PLN za C+]. I nie mówmy oczywiście o promocjach tylko o normalnych opłatach.
 

marecki6

New member
Bez reklam
z tego co wiem to calosc w N kosztuje 80zl nio z VOD'em 110zl ale ztego co wiem cyfra takiej opcji nie posiada chyba ze sie myle wiec liczac same pakiety calosc kosztuje 80zl a do tego tanszy jest dekoder :)
 

Lech

New member
Bez reklam
marecki6 napisał:
Nka ma vod bo brak jest kanałów filmowych premium i w tym przypadku vod jest namiastką premium. Dlatego podałem 120 PLN. W C+ cena 145 PLN zawiera ponad 10 kanałów filmowych premium lub na wyłączność :)
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Lech napisał:
marecki6 napisał:
Nka ma vod bo brak jest kanałów filmowych premium i w tym przypadku vod jest namiastką premium. Dlatego podałem 120 PLN. W C+ cena 145 PLN zawiera ponad 10 kanałów filmowych premium lub na wyłączność :)

Pomijając "wartość artystyczną" kanałów nKa i C+ w zasadzie kosztują podobnie (120-145)

To dla wielu klientów jest za dużo i dlatego niema prawdziwej ekspansji.

Dekoder nKi a zwłaszcza rekorder jest jak na razie bardziej zaawansowany technologicznie niź obecne tunery C+.
Dają w przyszłości większe mozliwosci rozwoju programu nadawcy.
Mozliwosć nagrania programu i obejrzenia go w terminie dogodnym to duzy przełom.
 

marecki6

New member
Bez reklam
faktem dla mnie jest to ze cyfra jest na naszym rynku juz wiele lat i miala czas na to zeby wypchac swoja oferte roznymi programami ( jak dla mnie w duzej ilosci zbednymi ) a N-ka dopiero zaczyna wiec daje tej platformie margines tolerancji .... no i trzeba pamietac ze gdyby nie N podejrzewam ze w Polsce jescze dlugo czekalibysmy na HD :D bo jakos wczesniej zadnej platformie nie palilo sie z wprawadzeniem takowych programow i nagle okazalo sie ze mozna..... czekam na to co zaoferuje polsat chociaz mam obawy ze ich oferta wcale konkurencyjna nie bedzie ale czas pokaze
 

_AnD_

New member
Ostatnio dzwonił do mnie sprzedawca z Cyfry+ chcąc mi wcisnąć HBO i Cinemax z ceną do końca tego roku 29zł za miesiąc. Odpowiedziałem, że HBO to ja mogę zakupić ale tylko wtedy gdy będzie HD, a on na to odpalił, że na jesieni się pojawi i wtedy do mnie zadzwoni :eek: . Może ktoś z szanownych kolegów słyszał coś o HBO HD PL? Trudno mi uwierzyć, że za kilka misięcy będziemy mieć 4 programy HD w C+ - byłoby fajnie :D.

pozdrawiam

AnD

ps. jako ośmioletni abonent C+ uważam, że spośród polskich platform cyfrowych to C+ ma przed sobą największy rozwój ;).
 

WuMike

New member
Bez reklam
_AnD_ napisał:
Ostatnio dzwonił do mnie sprzedawca z Cyfry+ chcąc mi wcisnąć HBO i Cinemax z ceną do końca tego roku 29zł za miesiąc. Odpowiedziałem, że HBO to ja mogę zakupić ale tylko wtedy gdy będzie HD, a on na to odpalił, że na jesieni się pojawi i wtedy do mnie zadzwoni :eek: . Może ktoś z szanownych kolegów słyszał coś o HBO HD PL? Trudno mi uwierzyć, że za kilka misięcy będziemy mieć 4 programy HD w C+ - byłoby fajnie :D.

pozdrawiam

AnD

ps. jako ośmioletni abonent C+ uważam, że spośród polskich platform cyfrowych to C+ ma przed sobą największy rozwój ;).
Byloby naprawde dobrze, gdyby HBO pojawilo sie w HD, aczkolwiek w tym roku? Hmm, nie sadze jednak. Tym niemniej bylby to dla mnie powazny argument, by po 9 latach bycia w gronie abonentow C+ i niedawnej rozlace pomyslec o ponownym "malzenstwie". Czekam przede wszystkim na co najmniej 3-4 nowe kanaly HD oraz poprawe jakosci odbioru na tych, ktore juz sa (szczegolnie C+ SportHD). Obecnie korzystam z uslug Multimedii (bez opcji DTV - skromnej IMHO), ktora jakoscia nie powala na kolana, aczkolwiek gdyby planowali wprowadzic HBO, Canal+ Multiplex oraz Polsat Sport HD i cos jeszcze w najblizszym czasie pewnie mieliby argumenty w reku, by przedluzyc z nimi umowe... ;)
 

Rafik_Skce

New member
A jak to jest powiedzcie mi proszę:

Kupuję teraz N-kę, za miesiąc zmieniają ofertę - tj. dorzucają coś do pakietów. np jakieś nowe kanały. Czy ja dostanę je również? Myślę ze tak prawda?

Chce kupić N-kę we wrześniu. Chce kupić tylko dwa pakiety (hity filmowe + kulutra, nauka) - wiec wiele kasy nie chce ladować.

Szykują się jakieś zmiany na rynku? Mam się wstrzymywać?
 

miro.t

New member
Polsat + Cyfra

Witam.
Też dorzuce swoje trzy grosze do tematu.
W związku z tym, że mam DM 5620 i narazie nie zalezy mi na HD, a na jak największej ilości programów, wykupiłem Cyfrowy polsat z modułem full pakiet za 60zł i znalazłem ofertę na cyfre pakiet podstawowy z czterema kanałami Canal+ za 49zł wyszło mnie to 109zł/miesięcznie. Zona sobie zażyczyła jeszcze pakiet HBO wiec dopłacam jeszcze 29zł w sumie 138zł i mam prawie wszystkie dostępne kanały, chyba poza MTV2 i KuchniaTV, oczywiście nadawane przez te dwie platformy.
Pozdrawiam.
 

budyn

New member
U mnie kuchniaTv to najczęściej oglądany program ;)

A jak Jamie Olivier gotuje to nawet odezwać sie nie można,moja narzeczona wielbi go :rolleyes:
 

sponn

New member
miro.t napisał:
Witam.
Też dorzuce swoje trzy grosze do tematu.
W związku z tym, że mam DM 5620 i narazie nie zalezy mi na HD, a na jak największej ilości programów, wykupiłem Cyfrowy polsat z modułem full pakiet za 60zł i znalazłem ofertę na cyfre pakiet podstawowy z czterema kanałami Canal+ za 49zł wyszło mnie to 109zł/miesięcznie. Zona sobie zażyczyła jeszcze pakiet HBO wiec dopłacam jeszcze 29zł w sumie 138zł i mam prawie wszystkie dostępne kanały, chyba poza MTV2 i KuchniaTV, oczywiście nadawane przez te dwie platformy.
Pozdrawiam.
A moze kolega podpowiedziec gdzie nabyl modul PC za 60 PLN/m. Bo ja znalazlem za 569 przy abo na 7 miesiecy + 1 gratis to liczac z tym bonusowym miesiacem wychodzi 569zł/8miesiecy co daje 71 PLN.

A ten C+ o ktorym mowisz to na abonament czy tez prepaid ? Bo zdaje sie ze keidys widzialem takie oferty z roznymi zestawieniami kanalow na kartach a teraz widze tylko 2 rodzaje kart (na 6 miesiecy za 399 lub 499).
 

MADO

New member
Witam
Zamierzam nabyć jakąś platformę ale mam pytanie - jak w tej chwili wygląda z jakością programów? Która z platform jest w tej chwili najlepsza pod względem jakości, interesują mnie wasze opinie na temat kanałów HD i SD.
 

ffiffi

New member
MBgryf napisał:
Moim zdaniem warto poczekać na Cyfrowy Polsat bo może się okazać że będzie najlepszą platfofmą w Polsce wato przeczytać ten tekst http://www.polsat.com.pl/telewizja?id=225t

Pozdrawiam

Mam c+ od 1999r. W c+ to co ja cenie ( i moja całą rodzina) jest to ze można wybać (kluczowe słowo " wybrać", bo tvp, tvn itd tego jeszcze się nie nauczyli) język (c+, hbo, ale nie ma w cinemax) . Tej opcji niestety nie ma w N-tv (które też mam) lub co ja pamientam polsat (juz nie mam).

Trzeba pamiętac nie tylko o obrazie ale taże o dzwięku. Za bardzo nie rozumiem jaka to jest przyjemość oglądania obraz w HD, a dzwięk jest "lektorski 5.1". Jak się kupuje dvd to nie tylko kupujesz obraz alke także dzwięk DTS, DD 5.1, 7.1.
No i drugie pytanie po co kupujemy pakiet: filmy, wiadomości ?

Ze Polsat będzie miał obraz w HD. Rewelacja. A dzwięk? Hmmm...chyba
lektorski.
 

marecki6

New member
Bez reklam
no i mamy pierwsze uderzenie ze strony N-ki :) wprowadzenie TVN'u w HD ktory ma ta sama ramowke co zwykly tvn i do tego jest w darmowym pakiecie hmm ..... baaaardzo fajna sprawa i chyba raczej polsat hd tego nie przebije zwlaszcza ze bedzie miec inna ramowke..... no i do tego N-ka ma nowa promocje m.in. na Recordera za 199zl i wszystkie pakiety za 48zl przez 3 lub 6 miechow w zaleznosci od umowy .... sciagna kolejna mase klientow kto wie moze i mnie :)
 

mikey2spikey

New member
marecki6 napisał:
no i mamy pierwsze uderzenie ze strony N-ki :) wprowadzenie TVN'u w HD ktory ma ta sama ramowke co zwykly tvn i do tego jest w darmowym pakiecie hmm ..... baaaardzo fajna sprawa i chyba raczej polsat hd tego nie przebije zwlaszcza ze bedzie miec inna ramowke..... no i do tego N-ka ma nowa promocje m.in. na Recordera za 199zl i wszystkie pakiety za 48zl przez 3 lub 6 miechow w zaleznosci od umowy .... sciagna kolejna mase klientow kto wie moze i mnie :)

A coż to za promocja ?!
... N-ka ma nowa promocje m.in. na Recordera za 199zl i wszystkie pakiety za 48zl przez 3 lub 6 miechow w zaleznosci od umowy ....

Skąd te info ? na N-ce jeszcze nie ma zadnej informacji
 

MBgryf

New member
ffiffi napisał:
Mam c+ od 1999r. W c+ to co ja cenie ( i moja całą rodzina) jest to ze można wybać (kluczowe słowo " wybrać", bo tvp, tvn itd tego jeszcze się nie nauczyli) język (c+, hbo, ale nie ma w cinemax) . Tej opcji niestety nie ma w N-tv (które też mam) lub co ja pamientam polsat (juz nie mam).

Trzeba pamiętac nie tylko o obrazie ale taże o dzwięku. Za bardzo nie rozumiem jaka to jest przyjemość oglądania obraz w HD, a dzwięk jest "lektorski 5.1". Jak się kupuje dvd to nie tylko kupujesz obraz alke także dzwięk DTS, DD 5.1, 7.1.
No i drugie pytanie po co kupujemy pakiet: filmy, wiadomości ?

Ze Polsat będzie miał obraz w HD. Rewelacja. A dzwięk? Hmmm...chyba
lektorski.


W linku do strony który podałem, a który ty cytujesz jest specyfikacja wozu transmisyjnego i min. jest informacja o kodowaniu dźwięku i jest to Dolby Digital lub Dolby Pro Logic. Nie jest sprecyzowane czy będzie to standard 5.1 ale nie można pisać że czegoś nie będzie jeżeli nie jest to napisane. Jak to sięmówi "pożyjemy zobaczymy"

POZDRAWIAM
 
Do góry