jaka platforma wedlug was ma przed soba najwiekszy rozwoj ?

marecki6

New member
Bez reklam
witam , chcialbym podlaczyc sobie jakas cyfrowa platforme , bylem nastawiony na N ale teraz juz troche mi sie namieszalo w glowie po czytaniu tego forum .... czytam ze cyfrowy polsat juz w pazdzierniku rusza z hd ale nie wiadomo jak bedzie z dekoderami i cenami ... N jak dla mnie ma fajna oferte ze wzgledu na ceny ( tani dekoder, brak zbednych programow i dosc tanie pakiety no i brak dodatkowych oplat i wymagan co do programow w HD jak np. w cyfrze) ale nie wiem jak z dalszym rozwojem chociaz juz szykuje sie podobno nastepny kanal w hd.... cyfra ogolnie ma zbyt droga oferte ale moze.... nadal nastawiam sie na N ale nie wiem bedzie z warunkami sprzetowymi bo czytajac posty na temat problemow z dekoderami itd. to wogole sie odechciewa ... do tego dochodzi jeszcze kablowka Multimedia ehh
 

emigrant

Member
a jak chcesz juz dzisiaj to ja bym wzial cyfre i pakiet powitalny i... "czekal" ;) i na dodatek unikal zabojadowego tunera HD i kupil cos na linuxie+lan ( np. Kathrein 910 )
 

lukaszpin

New member
Witam
Mój wykładowca ze studiów (a facet ma doświadczenie w tej branży i nie tylko w Polsce) mawiał:"Polska jest za małym krajem na 2 platformy cyfrowe" i miał racje. Mamy 3 - każda gorsza od poprzedniej w jakiejkolwiek kolejności :)

Pozdrawiam
 

marecki6

New member
Bez reklam
tez tak pomyslalem ze poczekam ale np. w przypadku polsatu moze okazac sie ze jezeli teraz zdecydowalbym sie na ich platforme to przy wejsciu programow hd mialbym lepsze warunki na zmiane tunera itp.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
emigrant napisał:
a jak chcesz juz dzisiaj to ja bym wzial cyfre i pakiet powitalny i... "czekal" ;) i na dodatek unikal zabojadowego tunera HD i kupil cos na linuxie+lan ( np. Kathrein 910 )

Wszystkie trzy platformy są "mniej niż średnie"

enka ma rekorder i mnie,a mam i Canal+ i nke, zatrzymuje przy nce na niekorzyść C+
 

marecki6

New member
Bez reklam
a co powiedzielibyscie na rozwiazanie tymczasowe w postaci zakupu za 100zl uzywanego na gwarancji dekodera polsatu firmy samsung wraz z wygasla karta ?? podobno w przypadku wygasniecia umowy mozna wykupic sobie misieczny abonament na wybrany pakiet czy to sie sprawdza ?? i jakie sa ceny ? to bylaby dla mnie opcja na przeczekanie do pazdziernika co wy na to ?
 

Lech

New member
Bez reklam
marecki6 napisał:
a co powiedzielibyscie na rozwiazanie tymczasowe w postaci zakupu za 100zl uzywanego na gwarancji dekodera polsatu firmy samsung wraz z wygasla karta ?? podobno w przypadku wygasniecia umowy mozna wykupic sobie misieczny abonament na wybrany pakiet czy to sie sprawdza ?? i jakie sa ceny ? to bylaby dla mnie opcja na przeczekanie do pazdziernika co wy na to ?

Ta wygasła karta to chyba jakaś mina!!! Tutaj możesz kupić kartę na abonament, ale nie na miesiąc http://www.satsklep.pl/sklep.php? s=produkty&id_kat=83&producent=0
 

marecki6

New member
Bez reklam
a wiec nie jest zadna mina :) pisalem do polsatu no i odpowiedzieli w ten sposob :

"..... Jednocześnie może Pan korzystać z płatnej oferty programowej w wybranych przez siebie miesięcznych okresach rozliczeniowych lub ich wielokrotności, po dokonaniu wpłaty abonamentowej (39,90 zł/mc Pakiet Familijny), przy czym za dzień przyjęcia oferty uznaje się dzień wpływu środków na rachunek Cyfrowego Polsatu. "

takze jakas to opcja jest :)
 

Lech

New member
Bez reklam
marecki6 napisał:
a wiec nie jest zadna mina :) pisalem do polsatu no i odpowiedzieli w ten sposob :

"..... Jednocześnie może Pan korzystać z płatnej oferty programowej w wybranych przez siebie miesięcznych okresach rozliczeniowych lub ich wielokrotności, po dokonaniu wpłaty abonamentowej (39,90 zł/mc Pakiet Familijny), przy czym za dzień przyjęcia oferty uznaje się dzień wpływu środków na rachunek Cyfrowego Polsatu. "

takze jakas to opcja jest :)

Rzeczywiście ciekawa nowinka:eek:k:
Jestem abonentem C+, a poprzednio od 1997 roku WizjiTV. Kiedy pojawiła się Nka wypowiedziałem umowę C+ [ 3miesiące wypowiedzenia]. I zaczołem przeglądać oferty wszystkich platform. Staneło na tym, że kupiłem niezależny dekoder Humax 2000 na którym można odbierać CP i C+ po dokupieniu odpowiedniego modułu. Ze względu na bogatą ofertę zostałem przy C+. Polsat też jest ciekawy, ale na wiosnę jeszcze nie miał kanałów HD w przeciwieństwie do C+. Nka ma żałosną ofertę i wcale nie jest tania, bo za pakiety i VOD zapłacisz miesięcznie do 120 PLN.
 
Ostatnia edycja:

bluray

Banned
To żadna nowość.
Od chyba 5-ciu lat opłacam tylko sierpień ( 39,90) bo wtedy jadę na wiochę.
Nikt inny nie ma takiej ( czyli miesięcznej) oferty.
 

marecki6

New member
Bez reklam
taaa mnie osobiscie vod nie interesuje bo filmow dvd mam do oporu ( pracuje w empiku i moge wypozyczac kazdy film jaki mam w salonie ) ale..... przede wszystkim zalezy mi na bezproblemowym korzystaniu i ogolnie dobrej jakosci obraz ..... N-ka ma ten plus ze od strony sprzetowej za 99zl moge miec juz odpowiedni sprzed do hd a w innych platformach jest jednak drozej z tym sprzetem ..... poki co poczekam do przedstawienia oferty hd i cen przez polsat i wtedy zdecyduje ale dalsze spostrzezenia odnosnie korzystania z ronych sieci nadal mile widziane
 

marecki6

New member
Bez reklam
kusi mnie zeby sie na cos teraz szarpnac ale nie chce zalowac za dwa miesiace ze sie pospieszylem ... kazda platforma ma cos dobrego :
- n ma tani dekoder i programy hd bez dodatkowych oplat ( sa poprostu w pakietach )
- polsat ma sporo programow za niska cene
- cyfra jak dla mnie jest za droga i ogolnie nie biore jej pod uwage ale ma sporo prgramow

a poki co musze poczekac bo z kazda z nich sa jakies problemy --> bylem zdecydowany na N ale caly czas sa problemy albo z jakoscia ktora z tego co czytam ostatnio sie pogorszyla i to dosc zauwazalnie albo z oprogramowaniem dekodera.... polsat jak wiadomo nie ma jeszcze HD ale bedzie z tym ze nie wiadomo za jaka kase bedzie odpowiedni sprzet i ile trzeba bedzie placic za dodatkowe programy hd...... a mysle ze wszystkie watpliwosci rozwieje pazdziernik bo podejrzewam ze z racji ze termin polsatowski jest znany to jest szansa ze pozostale platformy tez cos zaproponuja nowego
 

yobuchi

New member
ogladam N ke od grudnia i ja akurat nie zauwazyłem pogorszenia w jakosci nadawania materiałów HD. Oczywiscie poszczegolne programy HD roznia sie nieco jakoscia od siebie, ale całosc trzyma moim zdaniem wysoki poziom.
 

marecki6

New member
Bez reklam
no i wlasnie .... tak to jest --> kazdy uzywkownik ma swoja opinie niestety opinie te czesto sa dziwnie rozbiezne .... licze ze za miesiac nio moze poltora polsat przedstawi swoja oferte i bede mogl sie na cos zdecydowac
 

hardhumans

New member
Witam.
Przeczytałem wszystkie wypowiedzi i jako, że korzystałem z platformy cyfrowej Polsatu a obecnie korzystam z platformy cyfrowej C+ postanowiłem wtrącić swoje 3 grosze :).
Otóż,zdecydowanie nie polecam cyfrowego Polsatu głównie z dwóch powodów:
1. Kiepska jakość obrazu w porównaniu z C+;
2. Zbyt długo trwa zmiana kanałów.
Jeżeli cyfrowy Polsat w swojej ofercie HD zaoferuje jakość taką jak obecnie to nie bedzie ona warta pieniędzy, których za nią trzeba będzie zapłacić.
 

raczek84

New member
Miałem ten sam problem ale że jestem wielkim fanem piłki nożnej to wziąłem C+ i po 3 miesiącach promocyjnych (1miesiąc free a dwa następne po 38zł) teraz przyszedł czas na zastanowienie się nad pakietem bo 150zł plus kanały HD to trochę za dużo jak na moją kieszeń. Na próbę wziąłem jeszcze Nkę z pakietem sport i KNŚ i powiem szczerze że nie żałuję. Oczywiście Nka ma swoje wady i zalety ale jest to nowa platforma a mentalność Polaków jest taka że od razu by chcieli żeby nowe od razu było lepsze niestety na wszystko potrzeba czasu a moim zdaniem Nka za kilka lat będzie mogła konkurować z Cyfrą, ale jak mówię poczekamy zobaczymy.
Dla wszystkich fanów sportu polecam Cyfrę
Dla fanów Discovery i prog. przyrod. Nkę
 
Do góry