JAKA NAWIGACJA DO 300zł do samochodu ?

tdx

New member
Bez reklam
Ja proponuje jako samo urządzenie Goclever 500 plus ekran 5" o wysokiej rozdzielczości 800x480, BT, transmiter FM
Można na tym zainstalować wszystko na Windows Mobile (Automapa, Igo, miomap itp)
cena od 290zł za nową
 

dawi1973

New member
witam

a dlaczego wszyscy nawet sprzedajacy proponuja odblokowanie i instalowanie Automapy itd a przeciez w swoich aukcjach pisza ze urzadzenie Goclever ma zainstalowana mape ktora jest najdokladniejsza i posiada darmowa dozywotnia aktualizacje..o co tu chodzi?

a jaka nawigacja posiada dodatkowo WI - FI co przyblizylo by ja do tabletu...i ile trza za to zaplacic?

dzieki
dawi1973
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Urządzenie jest tak dobre jak zainstalowana w nim mapa. Używam już od 5 lat Garmina z CNE i GPMapą (niestety już nie uaktualniają) i powiem Ci żeby nie łaszczyć się na bajerki typu mp3,przeglądarka zdjęć, filmiki itp. Mnie moja nawigacja nigdy nie zawiodła a jechałem nie raz przez Polskę ślepo jej wierząc. Podczas jazdy najważniejsza jest dokładna mapa, w miare wczesne informowanie np o skręcie, możliwość darmowego wgrywania baz fotoradarów:) i POI, Informacja o ograniczeniach prędkości, przydaje się asystent pasa ruchu. Nie wiem jak w Polsce jest z informacją o korkach ale ja nie mogłem złapać. Na Polskę chyba najdokładniejsza jest Auto Mapa.
 

Damixsat

New member
A dlaczego w tej cenie tylko używana? Sugerujesz,że do kwoty 350zł nie ma dobrej nawigacji? Wg mnie to bzdura,jest kilak modeli wartych uwagi,wystarczy tylko poszukać. Polecam modele Mio.
 
Do góry