Jaką nagrywarkę dvd wybrać ?(przegrywanie vhs)

Mario86

New member
Co mozna polecić ciekawego jeśli chodzi o nagrywarki dvd ?. Główny cel to zgrywanie vhs. Zależy mi na b dobrej jakosci zgranego video. Zastanawiam sie nad czyms takim Nagrywarka LG RH278H .Warto kupić !!!!!! OKAZJA (2159524778) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub NAGRYWARKA DVD LG ZGRYWANIE KASET VHS FILMY Z USB (2149331578) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Z tym, że ta druga opcja jest bez dysku. Wydaje mi się, że lepiej byłoby wybrać coś z dyskiem. Co więc polecacie drodzy forumowicze ? :)
 

kriswas

Member
Bez reklam
A czy akurat nagrywarka stacjonarna to najlepsze rozwiązanie? Mam co do tego wątpliwości. Zobacz TUTAJ lub poszukaj w sieci podobnych urządzeń w atrakcyjnej cenie. Polecam, bo sam pomagałem w przegraniu starych VHS, efekt końcowy - zupełne zaskoczenie in plus.

W Google wpisz videograbber
 
Ostatnia edycja:

jery--

New member
Bez reklam
kriswas ma 100% racji. Jeśli to ma służyć tylko do przegrania kaset VHS to szkoda kasy na nagrywarkę. Ja kupiłem nagrywarkę parę lat temu i teraz stoi niewykorzystana. DVD mogę oglądnąć na Pleju, programy nagrywam na dekoderze PVR. Kasety częściowo zgrałem a potem mi się odechciało...

pozdrawiam
 

Mario86

New member
Nie mogę się z wami zgodzić. Coś takiego zaproponowane w 2 poście w praktyce nie sprawdza się w 100 % tak jakby tego chciał użytkownik. Częstymi problemami jest m.in brak synchronizacji dźwięku z obrazem bądź brak kompatybilnosci z odtwarzaczami dvd. Ja posiadam sporo kaset wlasnych ale tez zamierzał będę przegrywac innym i raczej na cos takiego sie nie skuszę. Jest na to takze dowod w postaci wielu opinii innych użytkowników. Btw. A sama nagrywarka posluzyłaby za player dvd moim rodzicom.
 

DeeBass

New member
Bez reklam
Zależy czy chcesz wykorzystać aby tylko przegrać kasety czy masz koncepcję co później?? Ja swego czasu kupiłem nagrywarkę dvd panasa z dyskiem, model jak w podpisie. Też przegrałem trochę kaset, pamiątek rodzinnych... W domu mam kablówkę i jest dość często wykorzystywana, a to syn nagra jakąś bajkę, a to żona jakiś serial i u mnie sprawdza się z dyskiem
 

Mario86

New member
W sumie mialbym koncepcję, że ona by się jeszcze przydała do zgrywania tego i owego. Tak więc to nie jest tak, że będzie leżeć zakurzona. Zakupiłem model RH278H ;)
 
Do góry