Jaka nagrywarka do tunera telewizji kablowej???

PopaY

New member
Bez reklam
Elo.

Potrzebuję porady. Posiadam dekoder SD z TV kablowej Vectra (taki jak na zdjęciu). Potrzebuję kupić jakąś nagrywarkę z dyskiem twardym, na którą z tego tunera będę mógł nagrywać mecze NBA z Canal+. Najlepiej gdyby nagrywarka miała możliwość nagrywania bezpośrednio z tego tunera (najprawdopodobniej przez scarta jako magnetowid) i by miała funkcję zaprogramowania nagrywania. Doradzicie coś niedrogiego? Nie pytajcie o budżet - im taniej tym lepiej byle by się dało nagrywać bezpośrednio z tego tunera po wcześniejszym zaprogramowaniu nagrywarki (data, godzina nagrywania).

Z góry dzięki za pomoc.

EDIT: w oko wpadła mi nagrywarka "Filipa" jako, że mogę kupić na raty (a tylko taka forma wchodzi teraz w grę) - macie jakieś zdanie na jej temat no i czy spełni moje wymagania?
Philips 7300H http://allegro.pl/item562045891_philips_nagrywarka_hdd_250gb_hdmi_wyprzedaz.html
 

Attachments

  • SD.jpg
    SD.jpg
    61,9 KB · Wyś: 2413
Ostatnia edycja:

janusz

New member
Bez reklam
Znacznie lepszym rozwiązaniem byłaby nagrywarka wbudowana do dekodera, jednak VECTRA od prawie 2 lat zapowiada wprowadzenie do oferty, ale na obiecankach się kończy.
 

PopaY

New member
Bez reklam
Kolego ja o tym doskonale wiem i nie trzeba mi pisać o opcji PVR w Vectrze. Ale dopóki tego nie ma to nie ma sensu o tym pisać, dlatego pytam o nagrywarkę stacjonarną więc proszę pisać na temat :hmm:
 
Do góry