Jaką mini wieże do 1.000 zł?

zakrecona

New member
Dżem Dobry :) Pytanie jak w tytule :) Będzie stała w pokoju 5m na 4m i ważne abym mogła podłączyć swojego LCD do niego ;)
pozdrawiam i dziękuję za typy :)
 

zakrecona

New member
:) no na cuś większego mnie niestety nie stać teraz.musi wystarczyć max 1000 zł i wiem, że nic wielkiego nie mogę oczekiwać ;) dvd nie musi mieć. aby grało radio, mp3 i mogła podpiąć telewizor, bo mój samsung ma strasznie słabą głosność :(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To ok.
Ja byłbym za Onkyo CS 545 do takich potrzeb.
Napisz do Blackninja w sprawie ceny to chyba się zmieścisz.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
To chyba ostatnia seria samsungów która ma normalne wyjście 2RCA.
Także nie ma sie nad czym zastanawiać bierz to onkyo 545 ;>
 

zakrecona

New member
jestem na nia wlasnie zdecydowana, tylko jeszcze sie waham nad Onkyo CS-V645 bo znajomy znajomego, ma taka poltoraroczna i chce ja sprzedac za 700 zl.stan podobno igla.gwarancja do kwiecien 2012.jak zauwazylam to to samo co 545 tylko w dodatkach ma dvd+divx.nie ma miedzy nimi roznicy? jesli nie ma i wieza bylaby rzeczywiscie jak igla to warto moze sie na nia skusic.zawsze zostanie mi na kosmetyki jeszcze ;)
 

wysio

Member
Bez reklam
Podepnę się pod temat, gdyż mam podobne pytanie do znawców tematu. Mam pokój podobnej wielkości, oraz bardzo lubianą mini wieżę Technicsa SA-EH 780. Kupiłem ją parę ładnych lat temu jako używaną w stanie idealnym za niewiele ponad tyś zł. Mogłem przeznaczyć kwotę niemal dwa razy większą, ale nowy sprzęt nie przypadł mi ówcześnie do gustu - przynajmniej wizualnie. Czy teraz za ok 2 tyś można kupić coś, co lepiej zagra, będzie wyposażone w dźwięk 5+1, oraz cyfrowe wejście dźwięku (właśnie tego mi brakuje w Technicsie)? Póki co, sprzęt muszę mieć podłączony pod kartę dźwiękową komputera, gdy chcę obejrzeć film z dźwiękiem wielokanałowym.
Myślałem o wieży Yamaha MCR-E840. Podobno świetnie gra, ale niestety dźwięk tylko stereo - choć przy naprawdę olbrzymiej różnicy dźwięku na korzyść mógłbym to przeboleć. Tyle że jakoś nie za bardzo chce mi się wierzyć, że zagra dużo lepiej od Technicsa :)
 
Ostatnia edycja:

wysio

Member
Bez reklam
Dzięki wielkie. To mi się bardzo podoba... Zatem wystawiam swojego Technicsa na sprzedaż i kupię taki zestaw ;-)
Pozdrawiam.
 

zakrecona

New member
no i onkyo 545 od wczoraj stoi już w pokoju ;) dzięki za porady.sprzęcik naprawdę gra super i podoba mi się.mam jeszcze mam jedno pytanie laiczki. czytałam, że można jeszcze podbic jakość dzwięku lepszymi kablami do głosników.możecie mi jakieś polecić pod taki model?
 

motylla

New member
witam , faktycznie ja zauważyłem jakość po zmianie kabli w miniwieży onkyo.
orginalnie mają przekrój koło 1mm. Wydaje mi się, że każdy kabel w cenie od 10 pln za metr zagra lepiej (u mnie gra teraz na kablach 4mm)
 

bagiennik

New member
Bez reklam
2x4mm? to chyba trzeba je było zastrugać żeby weszły ;>

Kable owszem wymienić warto ale miedziane 2x1,5mm zdecydowanie są już lekko na wyrost ;)
 

joluś

New member
Ja mam kiepskie doświadczenia z kombinowaniem z podłączaniem i kabelkami na dziko albo po swojemu. Dlatego wolę popytać specjalistów i kupić wszystko tak jak trzeba od razu. Duży wybór takich rzeczy mają na magicznaplaneta.pl I masz święty spokój :)
 

perc

New member
Skorzystam z okazji i podpytam o Onkyo CS 545 . Czy Regulacja głośności jest płynna i ilu stopniowa? Jakiś czas temu ostro przejechałem się na denonie dm38 (grał ładnie, ale ustawienie głośności to było wyzwanie, typu: na 5 za cicho a na 6 już za głośno).
 

krisder

New member
Bez reklam
Jeżeli dvd to nie priorytet, radzę tak jak poprzednik. Do muzyki napęd cd jakością odtwarzania przewyższa dvd.
 
Do góry