Jaka klawiatura do Smart TV

AndrzejZ1983

New member
Jaką klawiaturę wybrać do obsługi Smart TV ? Mam TV z serii F7000, ale to chyba nie ma większego znaczenia. Powinna posiadać wbudowany touchpad.
W okolicach 300zł znalazłem oryginalną klawiaturę Samsung VG-KBD2000 Samsung VG-KBD2000 - Ceneo.pl
Za mniej niż połowę tej ceny można mieć klawiaturę Logitech K 400 Klawiatura Logitech K400 (920-003134) - Ceneo.pl
Z tym, że średnio podoba mi się jej wygląd, a skoro ma być używana w salonie to też jest dla mnie istotny argument.
Czy klawiatura Samsunga ma jakieś dodatkowe zalety ?
Może macie jeszcze jakieś pomysły ?
 

WD40MAX

New member
Microsoft Wireless 800!

Tylko YouTube ją ignoruje. To jednak wina samej aplikacji, która używa wyłącznie pilota. W pozostałych aplikacjach jest lux. Klawiatura działa również jako pilot. ;-)
Myszka z zestawu także działa całkiem nieźle.

Co ciekawe próbowałem kilku klawiatur BT i zawsze były z nimi problemy. Ta jest zwykłą bezprzewodową klawiaturą i wystarczyło wetknąć dongla do portu USB w telewizorze a od razu zapytał czy ma ustawić dla klawiatury język polski. W porównaniu do oryginalnej (zalecanej) klawiatury Samsung koszt jest kilkukrotnie mniejszy (zobacz sobie ceny na Allegro) a TV staje się kolejnym komputerem.
 
Do góry