Jaka karta pamięci

xgrzesx2

New member
Planuje zakup Panasonica SD900. Chciałbym zakupić kartę pamięci. W instrukcji od kamery napisane jest, że karta powinna być klasy 4 lub wyższej. Problem w tym, że kart jest mnóstwo i nie wiem co wybrać. Chciałbym kupić kartę Sandisk lub Kingstone o pojemności 16 GB.
karta pamięci SanDisk SDHC 16GB Extreme 30 MB/s
karta pamięci Kingston SDHC 16GB Class 10
karta pamięci SanDisk SDHC 16GB Video HD

Nie wiem co mają karty Sandisca Video HD że kosztują tak dużo i mają tylko klasę 4.

Czy któreś z kart gwarantują większe bezpieczeństwo ? Nie chciałbym aby mi padła w jakimś ważnym momencie.

Którą z kart wybrać ?
 

marder

Member
Planuje zakup Panasonica SD900. Chciałbym zakupić kartę pamięci. W instrukcji od kamery napisane jest, że karta powinna być klasy 4 lub wyższej. Problem w tym, że kart jest mnóstwo i nie wiem co wybrać. Chciałbym kupić kartę Sandisk lub Kingstone o pojemności 16 GB.
karta pamięci SanDisk SDHC 16GB Extreme 30 MB/s
karta pamięci Kingston SDHC 16GB Class 10
karta pamięci SanDisk SDHC 16GB Video HD

Nie wiem co mają karty Sandisca Video HD że kosztują tak dużo i mają tylko klasę 4.

Czy któreś z kart gwarantują większe bezpieczeństwo ? Nie chciałbym aby mi padła w jakimś ważnym momencie.

Którą z kart wybrać ?
Z tych, co wymieniłeś, to 1 lub 2. Powinny zadziałać wszystkie, ale lepiej dmuchać na zimne. Sandisk się ceni, niestety. Ja od roku używam tej karty i jestem zadowolony, mogę polecić bo dużo tańsza od tych Twoich. W linku jest także moja recenzja.
 

xgrzesx2

New member
Kart Goodram raczej nie kupie. Zraziłem się kiedyś do tej firmy po zakupie ich pamięci RAM.
Czy karty któregoś z producentów uważane są za najbezpieczniejsze ?
Ja do tej pory używałem Sandiska i byłem zadowolony. Tylko że to są najdroższe karty. Kingston tańszy a Transcend i Pretec jeszcze tańsze.
 
Do góry