Jaka kamera:)

dominator1

New member
Witam, planuje zakup jakieś kamery.Podobno kamery na kasety są spoko więc czmeu nie, może być i na kasete. Planuje wydac nato max 1000 zl wiem że to nie dużo ale nie mam jakiś wielkich wymagań.Głownie nie chce mieć pikselozy na telewizorze, obraz płynny czylui aby nie klatkowalo , noi aby miało jakąś stabilizacje . Czy dobrym rozwiązaniem jest kupno jakieś używanej kamery np na allegro? Możecie podać jakieś linki? Co myslicie o Sony DCR-SX65E ?
 
Ostatnia edycja:

piotr'ek

New member
Bez reklam
Za 1000-1200 zł to kupisz już niezłą nową kamerę HD na karty SD. Daj sobie spokój z tasiemkami i z używanymi kamerami.
 

TVmanko

New member
Za 1000-1200 zł to kupisz już niezłą nową kamerę HD na karty SD. Daj sobie spokój z tasiemkami i z używanymi kamerami.

Dokładnie, wiesz ile sie trzeba namęczyć aby później zgrać materiał z kasety. A tak masz kartę SD i komp widzi ją jako zewnętrzny nośnik. Zobacz na ceny - za 600 zł możesz mieć kamerę HD Panasonica.
 

piotr'ek

New member
Bez reklam
To przede wszystkim jest kamera SD. Odpada w przedbiegach bo za rok będziesz sobie pluł w brodę. Do 1000 zł kupisz np.Samsung HMX-Q10. Oczywiście nie ma zoomu 70x jak rzeczona Sony, ale życzę sukcesów w filmowaniu z ręki przy zoomie większym jak 20 czy 30x.
 

Waldem

New member
Karta SD i komp..?

Dokładnie, wiesz ile sie trzeba namęczyć aby później zgrać materiał z kasety. A tak masz kartę SD i komp widzi ją jako zewnętrzny nośnik. Zobacz na ceny - za 600 zł możesz mieć kamerę HD Panasonica.
Przykro, ale nie zawsze jest tak pięknie. Kupiłem wnuczkowi kamerkę TOSHIBA CAMILEO HD20 FULL HD. Oczywiście do tego była dołączona dyskietka z oprogramowaniem AreSoft Software. Sam program wydaje się działać poprawnie, ale kamerki nie widzi!!! Kiedy podłączamy kamerkę to komp wydaje typowy dźwięk podłączenia nowego sprzętu, ale natychmiast!!! w ułamku sekund wydaje drugi sygnał jak przy rozłączeniu. Można to odebrać jako jeden sygnał. Co może być przyczyną? Jak rozwiązać ten problem? Może podpowiesz mi, kto może mi pomóc przy tym problemie.
 

dominator1

New member
Ok, a o tych kamerkach co myślicie ?

Ty mi poleciłeś hmx q10 , i z tej listy ona będzie najlepsza?

SX500 TOSHIBA
DCR-SX15 PlataSONY
Q10 SAMSUNG
DCR-SR15 SONY
SMX-F50BP SAMSUNG
HMX-Q10BP SAMSUNG
 

dominator1

New member
Za droga.. Mam 3 modele które biorę pod uwagę
JVC GZ-HM650
Samsung HMX-H300
Sony HDR-CX115
Którą byście wybrali ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry