jaka kamera do 2000zł ?

mkrot

New member
Hej,
planuje zakup kamery do 2000 zł.
1) Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie (parametry) ?
2) Polecacie może jakąś konkretną firmę (słyszałem że SONY jest najlepsze) ?
3) Jaka forma zapisu jest teraz na topie ?
4) A może ktoś poleci jakiś konkretny model ?

Z góry dzięki za pomoc
pozdrawiam
mkrot
 
Ostatnia edycja:

mkrot

New member
Co myslicie o SONY HDR-CX105 lub HDR-CX106
redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B172449/cid/2013/page/4/Sony_HDR_CX105_EB_czarna_EUZ/#detailtop

oraz SONY HDR-TG3E
allegro.pl/item865162596_sony_hdr_tg3e_4gb_ladow_akum_nowa_tg3.html

?
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
moze sony cx7 albo cx6
mala fajna poreczna kamera, jakos obrazu dobra, dobrze wykonana, sample sa w sieci wiec mozesz obejrzec.
 

adk11

New member
Nie wiem czy możesz poczekać z zakupem kamery ale od sony weszło trochę nowości. na optyczne.pl jest o tym informacja. Nie ma podanej daty sprzedaży, pewnie jak będą w obrocie nowe kamery to starsze też dobre stanieją.
 

adk11

New member
Hej,
planuje zakup kamery do 2000 zł.
1) Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie (parametry) ?
2) Polecacie może jakąś konkretną firmę (słyszałem że SONY jest najlepsze) ?
3) Jaka forma zapisu jest teraz na topie ?
4) A może ktoś poleci jakiś konkretny model ?

Z góry dzięki za pomoc
pozdrawiam
mkrot
ad1. Nie podałeś do czego będziesz używać tej kamery, czy przeważnie na zew pomieszczeń czy wew.
Jeżeli przeważnie w pomieszczeniach to ważna wg mnie jest jasność obiektywu, wielkość matrycy (im większa tym lepiej a jeszcze lepiej jak będzie mieć 3x przetworniki)
ad2. Ja akurat kupiłem sony sr-77, w przedziale do 1500 sony miał dość dobry obiektyw i obraz z tej kamery wyświetlany na full-hd wyglądał ok
ad3. Jak dla mnie kasety mi nie podchodzą, pozostają kamery z dyskiem twardym, z wbudowaną pamięcia flash lub obsługą tylko pamięci flash. Ja wybrałem z dyskiem twardym z kilku powodów. Po pierwsze nie muszę od razu inwestować pieniędzy w pamięci flash, po drugie chciałem mieć raczej filmy w jednym miejscu i łatwo będzie można je oglądnąć. Nakręcam raczej krótkie klipy i za 2-3 chcę mieć przegląd jak się moje dzieci zmieniały
ad4 jw.
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Nie wiem czy możesz poczekać z zakupem kamery ale od sony weszło trochę nowości. na optyczne.pl jest o tym informacja. Nie ma podanej daty sprzedaży, pewnie jak będą w obrocie nowe kamery to starsze też dobre stanieją.
skad masz taka wiedzie

prawda taka ze sa nowe modele

prawda taka, ze czesto sklepy nie zmieniaja cen starych na nizsze, a robia tak ze nowe maja nizsze ceny, zobacz poprzedni rok.

nastepne, jak bede to okolo lato 2010
 
Do góry