jaka kamera do 1300-1400 PLN

scamdo

New member
Witam

za około 2 tygodni będę tatą ;-))) i stąd pojawiła się potrzeba kupna kamery.
Ale nie chcę kupować jakiegoś szajsu za 500 PLN, ale nie chcę też wydawać 2-3 tyś.
Stąd mam na to cudo koło 1200 1400 pln. Czy możecie mi coś zasugerować ?
Kamera będzie służyła do rejestrowania rozwoju mojego syna, ale również do innych rzeczy typu impreza, wakacje, wyjazd na narty. Do tego będę chciał się trochę pobawić pewnie w jakieś inne rzeczy, aby zobaczyć co się da z tym zrobić. Interesuje się fotografią, natomiast ta kamerka to glownie z uwagi na syna ;).
Napiszcie proszę co waszym zdaniem jest warte uwagi za tę właśnie cenę.
pozdrawiam i dziękuję
S.
 
Ostatnia edycja:

viValdi

New member
Bez reklam
Twój budżet niestety nie starczy na dobrą, standardową kamerę.
Zobacz na YT filmy robione aparatami Sony HX5 i Panasonic TZ10 - mieszczą się dobrze w twoim budżecie a filmy są naprawdę dobrej jakości.
 

scamdo

New member
Czesc
ok, dales mi linka do kamerki JVC, rozumiem, ze te polecasz ?
Napisales, zebym poczytal - ale cos konkretnego (co sie nie wkleilo jako link), czy ogolnie o kamerach ?
pzdr
s
 

scamdo

New member
Jezeli chodzi o kupno zamiast kamerki - aparatu, np. polecanego Panasonic TZ10 - to czy rzeczywiście jest to jakas sensowan alternatywa ?

Co, jeżeli zdecyduje sie zainwestowac 1800 (mniej wiecej) - czy wtedy juz zalapie sie na cos, co szczerze mozna polecic ?
pozdrawiam
s
 

fiacior

New member
Możesz jeszcze zwrócić uwagę na Panasonic HDC-SD10 lub ciut droższy bo ok 1460zł lubCanon Legria HF R16, obie HD, ale jakość nagrań w pomieszczeniach nie będzie rewelacyjna, na dworze super, nie ten przedział cenowy. Pozdrawiam
 

razorleaf

New member
Jeśli bardzo potrzebujesz taniej kamerki, to mogę Ci za 1000zł sprzedać moją ukochaną SD9, bo od miesiąca mam do nagrywania profesjonalny sprzęt.
Poczytaj o niej jak chcesz jakieś informacje, wygrała nagrodę EISA. :)
 

scamdo

New member
a czy ktos podpowie co Sony ma podobnego do Canon Legria HF R16 ?
bo ten canon mi sie podoba, ale jeszcze cos z sony chcialbym zobaczyc
pzdr
 
Do góry