Jaka jest roznica ?

kgroenwald

New member
Dzięki za pomoc, był to problem pendriva - po zmianie na inny jest OK. Przy okazji pytanie - jest możliwość usunięcią obramowania napisów oraz przesunięcia ich niżej? Nie znalazłem w Menu.
 

fantomasz69

New member
Również przymierzam się do bd-65 więc w sobotę poszedłem do sklepu(ME) i trochę w niego powrzucałem, i przeczytał wszystko prócz mkv(ale oczywiście miał stary soft), sprawdzałem mp3 na różnych nośnikach,tak samo divix i filmy dvd(oryginalne i te które sam robiłem),i wszystko szło płynnie i z dobrą jakością.Filmów blu-ray nie testowałem bo takowych nie posiadam(kupię wraz z odtwarzaczem).Dla porównania sprawdziłem to samo w Sony dmp-s470(nad którym również się zastanawiałem) i co? odtworzył tylko divix i filmy dvd i to jeszcze w okropnej jakości (pikseljada),filmu w mkv również nie ruszył choć w specyfikacji ma obsługę mkv,film sprawdzałem mediainfo i wydaje mi się że był zrobiony pod odtwarzacze żadnych wydziwień,więc sony odpada.Czekam na wypłatę w lutym i kupuję panasonica bo zależy mi na jakości i niezawodności.
 

krzych21

New member
Dzięki za pomoc, był to problem pendriva - po zmianie na inny jest OK. Przy okazji pytanie - jest możliwość usunięcią obramowania napisów oraz przesunięcia ich niżej? Nie znalazłem w Menu.
Niestety (przynajmniej na chwilę obecną) nie ma w menu żadnych dodatkowych opcji ustawień napisów:???:.
 

fantomasz69

New member
Wysłałem maila do Panasonic Polska z zapytaniem czy w najbliższym czasie (wraz z aktualizacją) będzie możliwe odtwarzanie plików MKV 1080p i dostałem odpowiedź że "producent nie przewiduje takiej aktualizacji". Trochę szkoda, ale plus za szczerość.
 

Zibi W

Member
"To fajnie. Dzięki za odpowiedź. Wychodzi więc, ze to dobry konkurent dla LG BD560."
Z całym szacunkiem ale to żaden konkurent dla LG(chyba, że może ma np wyjście analog. audio 5.1-nie pamiętam już). MKV 720? Śmieszne.W LG 1080 i to w przeróżnych formatach było od początku, też z dysków w ntfs. Nawet zaskoczyło mnie to, że poszło bez problemów 1080 p50 z kamery panasa.Mam go od prawie prawie roku.Ale po co ta gatka. Każdy ma co chce.
 

Zibi W

Member
Panasonic -jak pisze Fantomasz69-też twierdzi, że nie więc jakby komuś poszły mkv1080 to byłoby to ciekawe.
 

krzych21

New member
Panasonic -jak pisze Fantomasz69-też twierdzi, że nie więc jakby komuś poszły mkv1080 to byłoby to ciekawe.
No to jest ciekawie:wink:.Miałem problem z 2 czy 3 plikami(nie wiem z czym to jest związane)ale większość mkv 1080p odpala się.
 

Zibi W

Member
Mkv z divx-a to rozumiem, że pójdzie ale tak z ciekawości czy te mkv 1080 które chodzą to czy są zrobione z BD (m2ts)? Bo jak tak, to już jest w panasie postęp.Teraz tylko czekać na obsługę ntfs.
 

krzichu

New member
Dawno tu nie byłem, ale jak komuś się przyda to powiem że. Mam Dmp-bd45 i wgrałem nowe oprogramowanie, ale gdzieś w sierpniu i jakoś mnie natchnęło żeby odtworzyć film w mkv i ku mojemu zdziwieniu ruszył i to płynnie w jakości 1080p, a był to film dokumentalny "Ziemia", waga 7,45G i 2 godziny oglądania.
Jakość marzenie, oglądali ten film wszyscy domownicy do samiutkiego końca. Jeszcze jedno, na starym oprogramowaniu miał problemy z dyskiem 320G, a teraz ładuje się zawartość dysku- powiem wzorowo i czyta dysk sformatowany w "exFat" bo ntfs nie widzi, a żeby wgrać duże pliki musi być exFat. Było oprogramowanie1,1 wgrane jest Ver.1,70 DMP-BD45/65/85 Firmware Download (Europe/UK/CIS/Oceania/Middle East) | Download | Blu-ray Disc Player/Recorder | Digital AV | Consumer Products | Support | Panasonic Global
 

Andrzej145

New member
Witam posiadam Panasonic DMP-BD65 czy może mi ktoś doradzić jak powinien być skonfigurowawszy plik MKV aby bezproblemowo był odtwarzany przez ten odtwarzacz.
Mam zaktualizowany soft ale nie chce czytać wszystkich plików nawet w rozdzielczości 720p.
Podejrzewam, że chodzi tu o wartość bit rate.
Jeżeli tak to jaką wartość przyjmować jako największa strawną dla tego odtwarzacza:?:.
Pozdrawiam
Andrzej
 
Do góry