Jaka gre mi polecicie z czystym sumieniem?

fatchris

New member
Chce cos kupic sobe na plejaka.. obecnie mam nba 2k8.. myslalem na orange box.. 5 gierek za ok 160 P L N.. hmm moze jakies inne propozycje? procz wyscigowych.. zeby byla dluga.. z piekna grafika.. itd!
 

marcin0903

New member
Moje 3 typy to:
- Call of Duty 4 (grafika, online! [single też dobry, ale mógłby być dłuższy)
- Uncharted (grafika!)
- Unreal Tournament (grafika, online - cytuję recenzenta z PSX Extreme "Pokochaj albo rzuć!"
Oczywiście nie trzeba pisać, że te trzy gry mają miażdżący gameplay ;)?
 

pysio78

New member
Zdecydowanie:
- Uncharted (grafika i jak dla mnie gameplay super)

Z mniejszych gier do ściągnięscia z PS Store UK
Stardust HD za 30 zł.
Fajna grafika i naprawde mozna grać i grać, nawet we dwoje jednocześnie.
 

Alu

New member
Call of Duty 4.
Jak lubisz gry z piekna grafa, biez Uncharted, ale jak chcesz gre z troszke brzydsza rafika niz w uncharted, ale za to bardziej "zywotna" ( dluzsza) z miazdzacym wszytko - multi, nie wachaj sie. CoD 4 to na obecna chwile imo najlepszy wybor :)
 

dienekes' shade

New member
Z całą pewnością i odpowiedzialnością polecam następujące tytuły:
- Uncharted, bodaj najładniejsza gra na naszą konsolę.
- LAIR, nieziemski dźwięk (jakość + filmowa muzyka) i przepiękna grafika Full HD. Dodaj do tego sterowanie sixaxisem, a otrzymasz jedną z najlepszych gier na tę konsolę - zdjęcia i filmy w necie nie oddają wrażenia jakie wywiera ta gra. Przekonałem się o tym "na własnej skórze". W skrócie - LAIR to "miejsce" , w którym poczujesz się jak bohater megabudżetowej produkcji, odlot(dosłowny)!:eek:k:

- Heavenly Sword, cud-miód-malyna ;)

Te 3 tytuły są wspaniałe, choć ostateczny wybór zależy od osobistych preferencji. Do paczki dodałbym Ninja Gaiden Sigma i COD 4, ale tak można niemal bez końca ;)
 

marcin0903

New member
Call of Duty 4 - poprostu mistrzostwo :), co do piłki to w grę wchodzi tylko Fifa 08, PES 2008 w tym roku Konami strasznie zniszczyło, a w szczególności wersję na PS3.
 

Chuppa

New member
Ja sie zastanawialem jakis czas co by tu wybrac zeby bylo gites, bo stac narazie mnie bylo na jedna gre, wiec musialem wybac dobrze. Mam COD4 i gra rewelacja caly czas siedze na Multiplayer :) , jeszcze single nieskonczylem bylem ostatnio na misji gdzie trzeba jakiegos klocka z snajperki zabic to rewelacja czulem sie jak w filmie shooter :) z 2km wale do niego przy silnym wietrze nawet nieczekalem az przestanie wiac :) poprawka na wiatr i boom typ dostal bardzo realistyczne to bylo, gra extra na multi teraz przechodze te misje co tam sa z tymi bronmi itp. szkole tam wszystko na maxa :)


1. COD4
2. NFS pro street (tak mi sie wydaje)
3. HL2 Orange BOx (dobra cena jak za tyle gier) ( a grafika pewnie taka jak na pc na max detalach)
 

dienekes' shade

New member
Tak, jak pisali poprzednicy COD 4 rządzi :krol: Od pewnego czasu gram w nowszą grę Soldier of Fortune: Payback, czyli bezpośredniego konkurenta COD 4 i...Wynik porównania? Stanowczo odradzam SOF!! Gra wygląda fatalnie i jest równie paskudnie zbugowana! Jakby tego było mało, "rysuje" obiekty, znajdujące się przed graczem, na biegu. Koszmarne wrażenie. Dochodzi do tego, że przeciwnicy w SP pojawiają się nagle, z nikąd( teleportacja, może?)...
MP trochę poprawia sytuację, ale bycie respawnowanym BEZ BRONI, wśród żądnych krwi graczy, zdarza się często, a do miłych nie należy :p i kończy się marnie, hehe. To pewnie dlatego chętnych do gry w MP brakuje.

To minimalny OT, ale chciałem ostrzec Kolegów i Koleżanki przed ewentualnym zakupem tego koszmarnego bubla. Jednocześnie podpisuję się pod kandydaturą COD 4 ( po raz kolejny, zresztą ;) ) :eek:k:

Ps. A skoro o bugach mowa, to nie mogę pozostać obojętnym wobec NFS Pro Street. To moja pierwsza gra na czarnulkę i spędziłem przy niej najwięcej godzin. Ten czas wystarczył żeby dostrzec, prócz ewidentnej brzydoty portu, masę błędów i/ lub niechlujstwo programistów (marnych zresztą). Gra się przyjemnie, owszem zwłaszcza, gdy ktoś lubi samochodówki, jednak nie jest to obowiązkowa pozycja. Radziłbym wstrzymać się z tym tytułem i nabyć go po latach, kiedy cena gry będzie odpowiadała jakości produktu (max 80 złych, heh ;) )
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Chuppa jak można polecać NFS pro street, zwłaszcza w wersji na PS3. Beznadziejna gra, samochody prowadzą sie jak ciężarówki i nie wygląda zbyt rewelacyjnie.
 
Do góry