Jaka alternatywa do 3000 zł na dziś?

Damaran

New member
Posiadam W775C w 50 calach, o wartości (w dniu zakupu) ~2900. Wnioskuję o zwrot telewizora lub obniżenie jego wartości lub wymianę na inny, zastanawiam się jednak czy na dziś dzień istnieje jakaś sensowna alternatywa w tym budżecie.

Minimum 50 cali, Android TV opcjonalnie.
Telewizor pod moduł CAM (UPC) oraz konsola (XBOX1/360)
Dostęp do YouTube.

Co widzę: w temacie FullHD to w zasadzie nic ciekawego już nie widzę.

Może Philips 49PUS6561 lub za dopłatą (nie jest mi to na rękę) 55' (krytykowałem jednak matrycę tego telewizora i podtrzymuję zdanie że jest do bani). No bo generalnie w temacie jakości W755c nie ma nic sobie do zarzucenia: wykonanie, jakość obrazu, wszystko jest cacy, gdyby nie jego działanie. I obawiam się, że zwrot telewizora (jeśli uznany) spowoduje że zostanę w sumie z marnym wyborem lub koniecznością srogiej dopłaty, która w najbliższym okresie nie jest mi na rękę (dlatego m.in. w innym wątku pytałem, czy jest na co czekać po nowym roku).

Może coś doradzicie?
 

janusz

New member
Bez reklam
Wczoraj odebrałem TCL U55P6046 i po jednym wieczorze mogę napisać, że przy cenie 2700 zł (z transportem, kalibracją i pilotem głosowym) nie żałuję wydanej żadnej złotówki.Obraz bardzo dobry jak na 50 hz (lepiej niż większość TV na wystawach sklepowych), natomiast sprawność działania przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Miałem dotychczas kilka przystawek z androidem kupionych u chińczyków i żadna nawet się nie zbliżała do tego poziomu. Zainstalowałem Kodi i działa błyskawicznie, żadnych opóźnień. Jakośc wykonania (obudowa, gniazda) TV bardzo dobra.
 
Do góry