Jaka alternatywa dla Panasonica P50ST60E?

robert723

New member
Niestety z końcem roku plazmy Panasonica nie będą produkowane. Przed tym czasem nie zdążę kupić tv. Chciałem kupić Panasonica TX-P50ST60E, bo świetnie pasuje do moich warunktów:

-4,5 metra odległści z kanapy, a zatem interesuje mnie 50 cali
- mocno zacieniony pokój
- oglądamy dużo sportu (także filmy i dokumentalne).

Jaki tv godnie zastąpi ten model do moich wymagań?

Cenowo - max jak obecnie za ST60, czyli 3600zł.
 

jacabad

New member
Ja mogę śmiało jako alternatywę panasa polecić samsunga model PS51F5000, PS515500, ale na taką odległość zastanowił bym sie nad 60 cali PS60F5000 , PS60F5500
 

robert723

New member
Ja mogę śmiało jako alternatywę panasa polecić samsunga model PS51F5000, PS515500, ale na taką odległość zastanowił bym sie nad 60 cali PS60F5000 , PS60F5500
Ok, ale czym Samsung ustępuje Panasonicowi? Słyszałem o trochę słabszej czerni, o większej podatności na wypalania, ale czy nowy model plazmy przy oglądaniu np. Eurosportu lub innego kanału z białym logiem przez 3 godziny bez przerwy może uszkodzić ekran?

Druga sprawa to sama jakośc obrazu? Czy różnica w obrazie jest naprawdę widoczna czy to tylko mało znaczące detale?


Sharp 50LE 752
Philips 50PFL 5008 z ambilightem
Mimo, że mam dobre warunki dla plazmy lepszy będzie LED? Czytam, że Sharp posiada "Technologie Active Motion 200, która sprawia, że obraz jest płynny nawet poczas dynamicznych scen."

Ale czy obraz będzie górował nad plazmą (Samsunga)?
 
Do góry