jak zmienic na full hd?pomocy!!!

pieniążek1

Active member
Bez reklam
siemanko!mam maly problem,otoz mianowicie mam ps3 slim podlaczone do ampa pod sekcje dvd(nie wiem czy to ma jakis zwiazek?)chodzi o to ze na tv jak odpalam system pokazuje sie ikonka na tv 1080p a jak odpalam gre zmienia sie tylko na 720p nawet jak z gry mozna wyciagnac 1080p redukuje do 720p.jak to zmienic by bylo zawsze 1080p?w ustawieniach jak mi sie zdaje wszystko ustawilem na 1080p moze jest jeszcze jakis maly szczegol ktorego nie zauwazam?prosze o pomoc:cry:?
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
ale te gry co moga byc w full hd i tak mi redukuje do 720p ale zaraz zaczne operacje wedlug waszych wskazowek,dodan tylko ze u kumpla jak wlacza ta sama gre on ma 1080p a ja 720p.zalaczam gre darksiders ktora hasa na 1080p i zobaczymy
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
masta j poszedlem wedlug twojej wskzowki i jest ok.prawdziwy z Ciebie masta j:krol: dzieki i pozdrawiam sprawdzilem na trzech grach i za kazdym razem jest 1080p.dzieki :-D
 

pejotpe

New member
Bez reklam
masta j poszedlem wedlug twojej wskzowki i jest ok.prawdziwy z Ciebie masta j:krol: dzieki i pozdrawiam sprawdzilem na trzech grach i za kazdym razem jest 1080p.dzieki :-D

Tu trzeba uważać: niektóre gry nie działają w 1080p i już, a jak wyłączysz 720p, to się przełączą w SD i tyle (576i)... Poza tym większość gier, które chodzą w 1080p jest skalowana z niższych rozdzielczości (bo PS3 demonem graficznym już dawno nie jest)...
 

SimonK

New member
W opcjach konsoli mozesz wylaczyc support od innych rozdzielczosci i bedzie ci zawsze w 1080p wyswietlac.

Settings -> display settings -> odznacz 720p i kazde inne poza 1080p.

Nie jestem pewien, ale podobno jesli cos takiego zrobisz a gra nie supportuje 1080p to moze sie zmienic na 480p dopoki nie zaznaczysz znowu 720p.


EDIT: baa, nie zauwazylem 2 strony :C
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
tysiace razy wchodzilem w ta opcje o ktorej masta j mi napisal mialem ustawione na wszystko od 576 do 1080 i nic tam nie zmianialem bo myslalem ze to nie to,ze wyszystko zostanie wysterowane automatycznie do gry czyli jak gra bedzie tylko na 720 to wysteruje na 720 a jak bedzie 1080 to wysteruje na 1080 a tu taki prosty manewr i tak banalny
 

wasylhh

New member
Bez reklam
masta j poszedlem wedlug twojej wskzowki i jest ok.prawdziwy z Ciebie masta j:krol: dzieki i pozdrawiam sprawdzilem na trzech grach i za kazdym razem jest 1080p.dzieki :-D

Nie masz sie z czego cieszyc. Wymusiles 1080p, a w rzeczywistosci obraz masz gorszy niz jakby ci konsola sama przelaczyla na 720p. Nie sugeruj sie tym co jest napisane z tylu pudelka bo w 99% to bullshit. Gdybym na to patrzyl to kazde call of duty wedlug pudelka dziala w 1080p, a tak naprawde nie dziala nawet w 720p. Zaznacz ta rozdzialke z powrotem i nie panikuj.
 
Do góry