Jak zgrać nagrany program z PVR BOX 250GB

Czarny1212

New member
Witajcie,
nie chcę kopiować programów zastrzeżonych, ale mam kilka filmów dokumentalnych nagranych na dekoderze do"n-ki" a obecnie nc+ i nie chcę ich stracić. Jak to przegrać na inny sprzęt, DVD lub przenośny HDD ? Słyszałem, że trzeba kupić jakąś nagrywarkę z wejściem kompozytowym i wtedy już prościzna. Może ktoś podpowie konkretny model jeszcze teraz do kupienia.
Pozdrawiam JF
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witaj.
O ile się nie mylę to w HD nie przegrasz.
Można po euro (jeśli masz) w jakości "dvd".
 

G3orG3

New member
Witajcie,
nie chcę kopiować programów zastrzeżonych, ale mam kilka filmów dokumentalnych nagranych na dekoderze do"n-ki" a obecnie nc+ i nie chcę ich stracić. Jak to przegrać na inny sprzęt, DVD lub przenośny HDD ? Słyszałem, że trzeba kupić jakąś nagrywarkę z wejściem kompozytowym i wtedy już prościzna. Może ktoś podpowie konkretny model jeszcze teraz do kupienia.
Pozdrawiam JF

jest taki sprzęt zgrywasz po komponencie na kompa. Nazywa się Hauppauge HD PVR
 

Lemil

Banned
jest taki sprzęt zgrywasz po komponencie na kompa. Nazywa się Hauppauge HD PVR
A czy wy kolego czytaliście poprzedni post, tzn. ten pod którym zamieściliście swój drugi post napisany na tym forum? Nie czytaliście. Więc ja wam napiszę, co napisaliście. Używając przenośni ja napisałem "kup se masło", a wy pod tym dopisaliście "masło se kup". Jako początkującemu juzerowi radzę wam najpierw czytać, potem pisać. Zastanowić się nie zaszkodzi też...
 

Czarny1212

New member
Witaj kolego Lemil,
W istocie nie czytałem wcześniej posta bo komp wysiadł i odtworzenie wszystkiego zajęło mi trochę czasu ... Nie złość się, ale jestem słabym sprzętowcem i nic nie rozumiałem z Waszych odpowiedzi. Teraz odszukałem link, który przesłałeś, ale powiedz gdzie kupić taki sprzęt. Nie widzę go na polskich stronach ! Pozdr, J
 

Lemil

Banned
Można kupić bez problemu Hauppauge HD PVR2 bodaj w 3 sklepach. Cena około 600zł. Tylko z tego co piszesz wynika, że chcesz zgrać kilka filmów dokumentalnych. Za te pieniądze, to możesz sobie kupić te filmy na DVD. I prawdopodobnie jeszcze ci zostanie sporo kasy.

Jeśli już chcesz coś nagrywać, to ja bym kupił normalną nagrywarkę DVD z HDD. Na aledrogo jest bodaj 100 ofert tego typu sprzętu i znalazłem np. super nagrywarkę Samsung 160GB za śmieszne 195zł. Można zgrać te filmy, wyedytować i wypalić na DVD. No i nagrywać sobie systematycznie, co dusza zamarzy. Poza tym można sobie oglądać filmy DVD DivX, słuchać muzyki, odtwarzać filmy z USB.

Miałem kiedyś podobny sprzęt i bardzo sobie chwaliłem.
 
Do góry