Jak wyleczyłem się z Soundbarów - dla tych co rozważają zakup

luck76

Well-known member
Ja myślę, że okoliczności na korzyść Fiesty na pewno by się znalazły, jak chociażby przejażdżka do... serwisu :grin:
To jest chyba ten jedyny moment, gdzie kierowca Fiesty będzie szczęśliwszy (finansowo) ; )
żart doprawdy przedni, myślę jednak że w takich dla jakich każdy hot-hatch ma wzięcie, niezależnie czy to będzie ford, vw, skoda lub np hyundai oczywiście jeśli porównujemy sportowe konfiguracje (RSQ8 vs ST, R, RS lub N). Fajnie by było gdyby ktoś najpierw wsiadł do tego auta i pojeździł nim na szutrowych drogach czy torze wyścigowym (bo tam faktycznie posiadanie auta w takim konfigu ma uzasadnienie) i dopiero potem wyrażał fachowe opinie. Podobie jest ze sprzętem o którym tu rozmawiamy. Nikt nikomu nie broni korzystać z prawilnych rozwiązań, które faktycznie w określonych warunkach mają sens i uzasadnienie. Jeśli porównamy statystyczne małe przestrzenie mieszkalne dodatkowo mocno wykorzystane przez rożnej maści umeblowanie, to taki soundbar jest niczym ta Fiesta na wąskich miejskich włoskich albo greckich uliczkach :)
 

luck76

Well-known member
Chyba bardzo nie lubisz tego "zadupia" ;)
Sam mieszkając w Gdańsku, wiem o czym pisz @Katar10 . To nie ma nic wspólnego z lubieniem. Mógłbym, kontynuując poprzednią moją wypowiedź dopisać, że mając dużą willę na przedmieściach można z pewnością wyspodarowac przestrzeń na salę odsłuchowe-kinową. Nie każdy, szczególnie mieszkając w centrum miasta, ma warunki (i budżet) do takich zakupów, nawet jeśli mieszka w 150metrowym domku. Takie RSQ8 jest świetnym sposobem na dojazdy Pani/Pana Preses z przedmieść do biura (i własnego parkingu :) ) ,a taka Fiesta do przeciskania się przez miasto i wpasowywania na zatłoczonych parkingach :) Nie można zapominać o grupie ludzi prefeeujących życie bez własnego autka, Którzy z reguły stweiają na transport publiczny a pewnych sytuacjach krótkoterminowy najem/carsharing. Tu w kategorii audio można och przyrównać do tych którzy chcą mieć dostęp do treści tu i teraz lub na swoich warunkach a drogą do tego jest mobilne urządzenie + AirPods ze spatial audio albo inne budsy z dźwiękiem 360st. I nie tracą czasu na rozkmine praw fizyki :)
 
Ostatnia edycja:

Jaren30

Member
Ja myślę, że okoliczności na korzyść Fiesty na pewno by się znalazły, jak chociażby przejażdżka do... serwisu :grin:
To jest chyba ten jedyny moment, gdzie kierowca Fiesty będzie szczęśliwszy (finansowo) ; )
a ja myślę że kierowca RSQ8 jadać do serwisu nie będzie miał problemu żeby zostawić 45k na wymiane ceramiki z przodu.
 

memo88

New member
Cześć, napiszę tutaj bo mam dość Soundbar-a! Dokładnie chodzi o model JBL 5.1 Gra to dla mnie fatalnie. Nawet do filmów mam już dość tego zestawu. Muzyki nawet na nim nie puszczam. Co sądzicie o kolumnach aktywnych zamiast belki i sub-a? Mam salon 3x5m i chciałem wymienić JBL-a na te kolumny: https://www.tophifi.pl/glosniki-bezprzewodowe/glosniki-multiroom/audio-pro-a48.html Niestety mieszkam zza granicą i nie mam możliwości odsłuchu...
 
Do góry