Jak włączyć menu ekranowe w VSX-921-K

frapp

New member
Dostałem tylko Quick Guide i nie ma tam ani słowa jak wyświetlić menu na ekranie TV, a w zasadzie projektora, bo amplituner jest podłączony kablem HDMI do projektora.

Bardzo proszę o podpowiedź ponieważ chyba zaraz wyjdę z siebie i stanę obok ;)
 

dimo

New member
Miałem kiedyś Pioneera VSX-819 i tam menu nie chodziło po hdmi a po podłączeniu composite do telewizora. Trzeba było podłączać oddzielnie. Mozliwe, że tak jest i w tym modelu.
 

freedi

Member
Dostałem tylko Quick Guide i nie ma tam ani słowa jak wyświetlić menu na ekranie TV, a w zasadzie projektora, bo amplituner jest podłączony kablem HDMI do projektora.

Bardzo proszę o podpowiedź ponieważ chyba zaraz wyjdę z siebie i stanę obok ;)

Podłącz do TV normalnie po HDMI i zobacz co się dzieje.
Ja mam 922 i nie widzi projektora wogóle na kablu 10m na krótszym jakimś "firmowym coś tam się pojawia ale ogólnie są problemy także może to wina połączenia ampli-projektor,bo słyszałem że niektóre modele po prostu tak mają.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
A moze jest tak jak u mnie w Denonie, mianowicie jak wylacze skaler w amplitunerze to i nie ma menu ekranowego. Moze masz podobnie ?
 

frapp

New member
Dorwałem pełną instrukcję. Trzeba nacisnąć na pilocie przycisk "receiver" a następnie przycisk z domkiem (nie pamiętam w tej chwili jak on jest podpisany).
 

wwn

New member
Jak wejść do menu ekranowego?. Od kilku lat nie używałem tej opcji. Teraz muszę zaktualizować oprogramowanie i nie znajduję sposobu, jak wejść do menu ekranowego. Instrukcja mówi, że trzeba włączyć amplituner i telewizor i nacisnąć na pilocie RECEIVER i HOME MENU. Po naciśnięciu tego pierwszego amplituner wyłącza się. Jak więc można dalej operować na amplitunerze? Kiedyś nie miałem z tym problemu, nie wiem czy coś się popsuło, czy też coś źle robię?
 

Alt0S

Member
Menu ekranowe Pioneera jest przypisane do HDMI (te do którego kabel idzie do TV z Ampli). Wciskamy klawisz z domkiem i przechodzimy na HDMI...Z tego co pamiętam (kilka lat temu miałem model 921),to na HDMI podpiętym z Pioneerem i TV,było Logo MCASS, lub coś podobnego Pioneera i po tym można sprawdzić,gdzie się wyświetli menu ustawień
 

wwn

New member
Dzięki za podpowiedź. Robię dokładnie tak jak piszesz. Amplituner do TV podłączony jest przez HDMI (HDMI out na ampli i HDMI on na TV). Poprawność podłączenia potwierdza wyświetlanie funkcji HMG ( tuner internetowy). Włączam TV, RECEIVER i przycisk Home Menu. Przełączam przyciskiem HDMI wejścia HDMI. I brak efektu.
 

Alt0S

Member
Dzięki za podpowiedź. Robię dokładnie tak jak piszesz. Amplituner do TV podłączony jest przez HDMI (HDMI out na ampli i HDMI on na TV). Poprawność podłączenia potwierdza wyświetlanie funkcji HMG ( tuner internetowy). Włączam TV, RECEIVER i przycisk Home Menu. Przełączam przyciskiem HDMI wejścia HDMI. I brak efektu
 
Do góry