JAk wejsc na PS STORE?????

m3marcin

New member
Witam.mam pytanie w związku z ps store.Czy ktos mi powie jak wejsc na ps store UK lub US bo jak do tej pory na inne jak na polskie nie udalo mi sie wejsc.rejestrowalem sie i na kraj UK ale nie moge sie zalogowac na konsoli.
Pomocy!!!!!!
 

-AS-

New member
Musisz stworzyć osobne konto na konsoli, z adresem na dany kraj (przykład - chcesz się dostać do UK PS Store, musisz stworzyć konto z adresem w UK, jakbyś tam mieszkał) i innym adresem email, niż Twoje główne konto. Każde konto, które tworzysz musi mieć: inny email, inny adres, inny login. Po zalogowaniu na konto z danego kraju, już jest normalnie - wchodzisz w menu konsoli na PS Store i dostajesz się do sklepu z kraju, w którym jesteś zarejestrowany.

Pozdrawiam
 

elpe

New member
-AS- napisał:
Musisz stworzyć osobne konto na konsoli, z adresem na dany kraj (przykład - chcesz się dostać do UK PS Store, musisz stworzyć konto z adresem w UK, jakbyś tam mieszkał) i innym adresem email, niż Twoje główne konto. Każde konto, które tworzysz musi mieć: inny email, inny adres, inny login. Po zalogowaniu na konto z danego kraju, już jest normalnie - wchodzisz w menu konsoli na PS Store i dostajesz się do sklepu z kraju, w którym jesteś zarejestrowany.

Pozdrawiam

Co to znaczy osobne konto na konsoli? Ja zarejestrowalem sie z PC i pozniej normalnie sie na to konto zalogowalem z konsoli bez zadnych problemow.
 

-AS-

New member
Jak włączasz konsole, pierwsze co się pokazuje, to wybór konta. To właśnie tam tworzysz nowe konto. Inaczej - jak włączysz konsolę i jesteś w menu, przejdź do pierwszej po lewej zakładki opcji ('Users'), w którym masz własne konto i opcje do stworzenia nowego konta. To właśnie tam (w menu konsoli) tworzysz i rejestrujesz nowe konto. Wybierz 'Create new account') i reszta powinna już być prosta.

Pozdrawiam
 
Do góry