Jak wam sie oglada mundial?

Lemil

Banned
czy Polacy muszą od razu krytykować coś co ledwo się zaczęło lub zacznie?
Nie zobaczyli i nie przetestowali a z góry wiedzą że to będzie gniot i lipa.
Na razie chyba nie ma nic nowego. Ja zresztą nie krytykuję na zapas, tylko wiedząc kto się jak brał za telewizję do tej pory, to i w przyszłości będzie miał takie samo podejście. Jest na forum wątek o jakości, który ma już kilka lat. Nie ma żadnego problemu, żeby ktoś wziął jakieś stare zestawienie bitrate i porównał z tym co jest teraz. Tylko, że to nie ma sensu, bo nic się nie zmieniło, a jeśli już to przeważnie na gorsze. TVP2 HD jest na tym samym poziomie od samego początku. Tak jest ze wszystkim.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Prawdziwy pogrom, upokorzenie i demolka. 4 bramki w ciągu sześciu minut. Chociaż honor gospodarzy w ostatnich chwilach uratowany. Szykowałem się na "mały finał" a tu totalnie dwie różne drużyny, no ale w końcu sporo bramek wpadło. Ależ będą mieli piękne premie, z kolei trener Brazylii pewnie....
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Przecież było wielkie widowisko ;) nie co dzień w półfinale MŚ trafia się wynik 7:1 i to gromiąc utytułowany zespół :D

Ale pogrom pierwsza klasa, będzie o czym dzieciom opowiadać :D

PS: a w październiku nasza reprezentacja gra z Niemcami .... hihi ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Szkoda gadać, rozjechali Canarihnos jak czołg....
a swoją drogą zwróciliście uwagę na Neuer'a, bez żadnej charakteryzacji mógłby zagrać w filmie wojennym gościa w "czarnym mundurze" ;)
 

Piomakusz

New member
Masakra typowa rzeź niewiniątek. Ta honorowa bramka padła bo już niemcy grali na pół gwizdka.
Dla Brazylii to katastrofa - oj polecą głowy. Wczoraj w studio pomeczowym mówili coś o rozruchach na ulicach płonące auta i takie tam...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Wydaje mi się, że w finale zmierzą się Holendrami i też wygrają, choć nie w taki sposób. Pokazali jaka siła jest jak cały zespół gra.......
BTW. Słowa Linekera wciąż aktualne ;)
 

quasimodek

Member
Bez reklam
Po pierwszej bramce się cieszyłem, po drugiej jeszcze bardziej. Ale to co działo się później to niemiecki blitz krieg... Szkoda że tak się mecz potoczył. Kibicowalem sąsiadom bo Brazylii w poprzednich meczach bardziej sędziowie i szczęście pomogły w dojściu do półfinału, ale po tych nonszalanckich bramkach zrobiło mi się ich szczerze szkoda. Po 7 bramce miałem wrażenie że Müller na ucho mówi do Schuerrle żeby już nie strzelać więcej i nie upokarzać bardziej canarinios.
 
Ostatnia edycja:
Do góry