Jak wam sie oglada mundial?

quasimodek

Member
Bez reklam
To czy była zamierzona czy nie nie ma znaczenia. Ważne że była oddalona od ciała i uniemożliwiła zagranie.
MŚ to nie okręgówka. Wiem, sam grałem i poziom sędziowania jest i był adekwatny do poziomu rozgrywek :)
Zresztą patrz zdjęcie i obejrzyj powtórkę.
02c65440aa715f85gen.jpg

World Cup 2014: Socceroos beaten by Netherlands in thriller after Tim Cahill wonder goal
 
Ostatnia edycja:

pasek

New member
Za chwile mecz Urugwaj -Anglia . Zapowiada sie super widowisko tylko mam dylemat komu kibicować bo lubie obydwie drużyny. jednak chyba England
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To czy była zamierzona czy nie nie ma znaczenia. Ważne że była oddalona od ciała i uniemożliwiła zagranie.
MŚ to nie okręgówka. Wiem, sam grałem i poziom sędziowania jest i był adekwatny do poziomu rozgrywek :)
Zresztą patrz zdjęcie i obejrzyj powtórkę.
02c65440aa715f85gen.jpg

World Cup 2014: Socceroos beaten by Netherlands in thriller after Tim Cahill wonder goal

Witam, ogladalem w necie kilka razy i wiem ze nie mial jej przy ciele, dla mnie jest to nabita pilka i specjalisci tez roznie o tym karnym mowili. Dla mnei sprawiedliwie jest wtedy kiedy jest ruch reki w kierunku pilki i czasem jest to brane pod uwage jak sie oglada mecze. Jedno jest pewne przez taki manewr mozna zmienic bieg meczu, a to nie jest sprawiedliwe.. i mysle ze sie z tym zgodzisz..Pozdrawiam.
..... Anglia już na aucie :( szkoda .... brawo Suarez :)
... natomiast jakość obrazu na TVP1 HD nareszcie b.dobra :)

Niestety ja tez trzymalem kciuki za Anglie , niestety obrone maja dziurawa i cos tym musza zrobic, do tego S. Gerrard powinien juz dac sobie spokoj jesli chodzi o reprezentacje, w nim juz nie ma woli walki, on nawet po szczelonej bramce nie ma takiej radosci jak kiedys za dobrych czasow..
Ale tez trzeba powiedziec ze sedzia tez dal d.... bo jest powiedziane jasno jesli zawodnik wychodzacy na czysta pozycje, zostanie zatrzymany nieprawidlowo, badz np tak jak bylo w przypadku obroncy Urugwaju pilka zostala zatrzymana reka, to powinien dostac zolta kartke, dla niego bylaby to druga i zostal by zdjety. A wtedy mysle ze jednak mecz inaczej by przebiegeal , bo kazdy sobie zdaje sprawe co to jest brak jednego zawodnika w dzisiejszych czasach na boisku, a do tego w takim klimacie jakim pilkarze graja. Nie wspomne ze w przeciagu 10 min. ten sam zawodnik podcial i to niezle innego zawodnika angielskiego i rowniez moglabyc pokazana zolta kartka, a tym samym zobaczylby ten obronca czerowna kartke.
Niestety sedziowie sa w stanie ulozyc mecz i to dlugo sie nie zmieni - pamietamy wszyscy jak bylo w Korei i co sedziowie wyprawiali sedziujac mecze gospodarzy..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
..... Anglia już na aucie :( szkoda .... brawo Suarez :)
... natomiast jakość obrazu na TVP1 HD nareszcie b.dobra :)

Teoretyczne szanse wciąż ma, ale z drugiej strony patrząc to nic nowego. W ostatnich latach zawsze lub podobnie kończą się ich występy. Liga bardzo mocna, ale niestety główną rolę odgrywają tam obcokrajowcy a autochtoni nie są w stanie stworzyć kadry, która podbije świat.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Teoretyczne szanse wciąż ma, ale z drugiej strony patrząc to nic nowego. W ostatnich latach zawsze lub podobnie kończą się ich występy. Liga bardzo mocna, ale niestety główną rolę odgrywają tam obcokrajowcy a autochtoni nie są w stanie stworzyć kadry, która podbije świat.

Niestety tak jest jak piszesz, bogata liga ale w wiekszosci wypadkow to obcokrajowcy- oczywiscie mowa o tych najlepszych...
 

Piomakusz

New member
Odnośnie tej sytuacji to wg mnie prawidłowo odgwizdany karny, ręka jednak za daleko mu "została". A co do sędziowania to jednak ono na tych mistrzostwach pozostawia dużo do życzenia, wydaje mi się, że obecnie piłka nożna stała się bardzo szybka i sędziowie troszkę tego nie ogarniają...
 

Piomakusz

New member
Niestety tak jest jak piszesz, bogata liga ale w wiekszosci wypadkow to obcokrajowcy- oczywiscie mowa o tych najlepszych...

Zgadzam się wśród angielskich piłkarzy brak jest postaci "wyrazistych" ponad przeciętnych, którzy samodzielnie mogliby rozstrzygnąć wyrównany mecz tzw. dobrzy rzemieślnicy ale bez finezji
 

lm648

Banned
... kolejna niespodzianka tym razem ze strony CRC :) .... czyli "włoski prezent" dla anglików na pożegnanie World Cup 2014 .... oglądało się dobrze, prawie sennie :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Odnośnie tej sytuacji to wg mnie prawidłowo odgwizdany karny, ręka jednak za daleko mu "została". A co do sędziowania to jednak ono na tych mistrzostwach pozostawia dużo do życzenia, wydaje mi się, że obecnie piłka nożna stała się bardzo szybka i sędziowie troszkę tego nie ogarniają...
Ogladales mecz Wlochy - Kostaryka( 85 min) lewa strona boiska Włochow, zawodnik Kostaryki uderza pilke i trafia w reke Wlocha , ktora rowniez jest oddalona od ciala - sedzia nie zagwizdal reki....

... kolejna niespodzianka tym razem ze strony CRC :) .... czyli "włoski prezent" dla anglików na pożegnanie World Cup 2014 .... oglądało się dobrze, prawie sennie :)

Niestety Anglia smiga do samolotu.. wyobrazam sobie ich miny , bo ja bym sie nie spodziewal tego po Kostrayce ze taki prezent zrobi... Choc bramka ladna, ale wyobrazalem sobei nasza druzyne ile by dostala od Kostaryki :) zabiegaliby ich na smierc..
 

bluray

Banned
Włosi skandalicznie słabo.

Trwa Francja - Szwajcaria:
1:0
Przepraszam !
2:0
Najszybciej strzelony drugi gol po pierwszym w historii WC ?
OK 17 minuta.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Nu właśnie. Nie wiem dla czego wszyscy nie doceniają Francję)). Mają najsłabszą grupę i spokojnie mogą dojść do 1/2 finału. A tam już tylko fortuna pomoże )).
 

pasek

New member
Rzeczywiście jakość obrazu jest dużo lepsza niż na początku mundialu. Do Canal+ sport pokazującą polską lige jeszcze dużo brakuje ale na pewno jest lepiej.
 

Ramlesa

New member
Chyba patrząc na jedno Oko. Ja tam nic w jakości lepszego nie widzę. Kamerki pokazujące ujęcia z bliska ok. Te z daleka polazujące rozgrywkę słabizna.
 

bluray

Banned
Jakość video:
Tak, już wiem;
Samowola realizatora w zakresie głębi ostrości plus podostrzanie elementów obrazu w ruchu.
Komputer znajduje dynamikę pola rejestracji i te elementy obrazu zaostrza.
SKUTEK FATALNY !!!
 
Do góry