Jak wam sie oglada mundial?

tdx

New member
Bez reklam
1:0 w 11 minucie ale w tvp1 szalu nie ma. No i spikerzy...

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

Pastusiak

New member
Jakosc transmisji przecietna, mundial sam w sobie tak jak przypuszczalem zaczal sie niespodzianka. Obraz nie smuzy i to najwazniejsze :D
 

mseredin

New member
No ja jeszcze przed pierwszym gwizdkiem miałem dosyć Laskowskiego ☺. Co do jakości transmisji to wydaje mi się odrobinę lepsza niż z Soczi a to jak na TVP już dużo 😉

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

collider

New member
Bez reklam
Jakos nie czuje tego klimatu, ale moze to poczatek i pozniej bedzie lepiej. Nie jara mnie Brazylia jako druzyna i wbrew spoconym z podniecenia komentatorom chetnie obejrze ich porazke. Pewnie jeszcze nie dzis, ale zegar tyka.
 

collider

New member
Bez reklam
Mecz moze i dobry, ale drukowanie pierwsza klasa. Niczym Legii w polskiej ekstraklasie ;). Bez urazy oczywiscie. Tak mowia na miescie :).
To juz trzeci watek o pilce. A mozna by to wszystko zapodac do jednego Fanatycy futbolu. Bylo by fajnie i bylby porządek. I tu nie chodzi nawet o to, ze ja zalozylem pierwszy watek o pilce, ale o skondensowanie calej naszej milosci do pilki w jednym temacie.
Pozdrawiam moderatora :).
 

bluray

Banned
Jakość wizji bardzo, bardzo przeciętna.
Była jakaś awaria łącza i EBU zestawiło jakąś prowizorkę via satelita.
Zobaczymy dziś.
 

WiTT

New member
Bez reklam
Bardzo przyjemny wieczorek wczorajszy :) Dla mnie jakość obrazu więcej niż zadowalająca, z przyjemnością pozostałe mecze obejrzę ;)

Co do samego meczu - też myślałem że Chorwacja przykręci śrubkę Brazylii, no ale wczoraj szczęście było po żółtych stronie.
 

boromirep

New member
Mecz dobry ale głównie dzięki Chorwatom , nie cierpię kiedy sędzia pomaga jednej drużynie a ta je... fifa nigdy nie zrobi porządku z sędziowaniem tylko nie wiem dlaczego przecież nie spadła by im oglądalność wręcz przeciwnie dziwię się tylko pilkarzom że nie prottestują może jakby jakaś drużyna się postawiła w końcu by zrobili te powtórki i po problemie .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Sedziego trzeba wywiesc taczka i bedzie ok, bo jak jeszcze raz w jakims meczu bedzie w nim pelnil role 12 zawodnika to juz bedzie masakra.. Oby druga Korea nie byla..
 

Czesiuradek

New member
Mecz dobry ale moglby by byc lepszy bez pomocy sedziego. Mama nadzeiej ze to jednorazowy blad a nie zapowiedz holowania Brazylii do finalu. Jakosc transmisji nie powala, a TVP mogloby juz wymienic ekspertow...
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja niestety byłem w pracy. Obejrzałem tylko najlepsze akcje po pracy. U mnie z vectry to i tak jakość nędza heh
 

emisiu

Member
Z tą wczorajszą transmisja meczu było coś nie tak, bo na niemieckich kanałach satelitarnych była duża lepsza jakość - ale...
nie cały czas, tylko kilka minut po rozpoczęciu meczu. Początek tez mieli jakoś kiepski jak u nas w TVP 1HD. Ewidentnie było widać że coś przełączyli.
 

Parkers

New member
Udało mi się obejrzeć zarówno wczorajszy jak i dzisiejszy mecz, jak na razie jest ok, ale jak wiadomo pierwsze mecze w grupach zawsze należą do tych mniej emocjonujących. :p
 

Ramlesa

New member
Mecze ok, sędziowanie do ...py.
Za to jakość obrazu vs np. Ostatnich transmisji LM wypada mizernie. Spodziewałem się żylety, Sony podobno wpakowała tam kupę sprzętu i naprawdę tego nie widać. Tylko to chyba nie wina nadawcy.
 
Do góry