Jak to wszystko ze sobą podłączyć ?

xian1234

New member
Witam Wszystkich Serdecznie

Zwracam się z zapytaniem i z prośbą zarazem o pomoc w podłączeniu ze sobą powyższego sprzętu. Aktualnie podłączony mam telewizor soundbar, tuner satelitarny i Player MED800X3D (zamówiłem właśnie Zappiti Player). Na dzień dzisiejszy myślę o zakupie Sony BDV-N7200 i podłączenia wszystkiego razem, w tym kina i soundbaru. (Czy jest to możliwe) ?

Soundbar HT-CT660 gra naprawdę dobrze, ale mam jednak jakiś mały niedosyt, szczególnie jeśli chodzi o efekt surround.

Rozważam też opcje odczekania jakieś 2-3 miesiące i zakup nowego modelu kina na rok 2015. No ale, co wypuści Sony to dowiemy się po targach CES 2015 w styczniu .

Być może ktoś z Szanownych Państwa, ma pomysł jak poprawić efekt surround, co można by ewentualnie dokupić ?

Z góry Dziękuje Bardzo za wszelką pomoc i podpowiedzi, a przy okazji składam Wszystkim Odwiedzającym i Tworzącym ten Portal Życzenia Spokojnych, Ciepłych i Rodzinnych Świąt Narodzenia Pańskiego, oraz Pomyślności w Nadchodzącym Nowym Roku (No i więcej ciekawych testów). ;-)

1. Telewizor Sony 55W905
- HDMI IN x 3
- HDMI IN ARC x 1
- S/PDIF OUT x 1

2. Kino domowe - Sony BDV-N7200
- HDMI IN x 2
- HDMI OUT ARC x 1
- S/PDIF IN x 1

3. Soundbar HT-CT660
- HDMI IN x 3
- HDMI OUT ARC x 1
- S/PDIF OUT x 1

4. Zappiti Player
- HDMI OUT x 1
- S/PDIF OUT x 1

5. Tuner satelitarny - Golden Interstar Xpeed LX3
- HDMI IN x 1
- HDMI OUT x 1
- S/PDIF OUT x 1




LJivWPV.jpg




 
Ostatnia edycja:
Do góry