Jak to jest z flashem w przeglądarce?

HighEnd

New member
Witam. Kiedyś czytałem, że w Samsungach można odpalać strony typu: weeb.tv, ekino, kinoman itd. Jak to jest w praktyce? Działa w każdym nowszym modelu czy tylko w niektórych?
 

HighEnd

New member
A da radę oglądać komfortowo filmy i streamy. Sporo osób pisało, że podobno chodzi im przez 30 min. a potem się wyłącza.
 

York

New member
Na moim UE40H6400 weeb.tv można powiedzieć, że wogóle nie działa. Bez logowania to na każdym kanale po kilku sekundach wyskakuje komunikat, że przekroczono limit połączenia z serwerem, natomiast na konto premium, gdzie mam wykupiony pakiet nie jestem w stanie się zalogować, bo niby jakieś problemy z cookies, że niby przeglądarka w tv ich nie obsługuje. Ale np logując się do serwisu google, żadnych problemów z logowaniem nie mam. Pisałem w tej sprawie do weeb.tv jakaś Karolina odpisała mi tylko, że pracują nad tym i na tym rozmowa się skończyła. Jak dla mnie ogólnie porażka :-x
 

TV3D

New member
Bez reklam
Powiem tak , problemów z zalogowaniem się na konto premium NIE-Mam!;)

ale Jak Wam działa przeglądarka w TV na weeb.tv ? zapamiętuje wam raz wpisane Hasło:?:

czy za każdym razem jak wchodzicie na stronę weeb.tv musicie wpisywać Login i Hasło:?:
 
Ostatnia edycja:

Piwek80

Member
Na 46F6400 weeb.tv działa prawidłowo, zalogowałem się raz i cały czas jestem zalogowany. Filmy z cda działają prawidłowo, na alekino.tv czasami się trochę przycinają. Czasami przeglądarka potrafi się zamulić i wywalić błąd szczególnie jeśli na stronie jest sporo reklam.
 
Do góry